Укладення договору на щотижневу прибирання будинку

Отже, ви прийняли рішення про те, що для підтримки чистоти у вашому будинку або котеджі необхідні послуги професіоналів, і навіть підібрали компанію, яка буде цим займатися. Тепер необхідно скласти договір, в якому буде детально описано який вид прибирання буде проводитися і як часто.

Що входить в договір на щотижневу прибирання будинку

Прийнято вважати постійним клієнтом того, хто уклав договір на надання послуг строком приблизно на місяць. Перед підписанням і складанням договору повинен приїхати фахівець і оцінити перелік необхідних робіт. При цьому повинні враховуватися побажання клієнта і бути обговорені всі, навіть самі незначні деталі. Після того, як спектр робіт став ясний, фахівець запропонує вам найбільш оптимальний варіант (найбільш вигідний пакет послуг), включить всі потрібні опції в щотижневу прибирання будинку.

 

Засоби і обладнання, використовувані для прибирання

Коли всі необхідні послуги будуть обговорені, залишиться вибрати миючі засоби, інвентар, обладнання, час і кількість співробітників, які будуть здійснювати прибирання. За вашою квартирою буде закріплений певний співробітник, який і здійснюватиме всі роботи. Що стосується коштів, які у процесі роботи, то всі вони гіпоалергенні, сертифіковані і безпечні. Як правило, клінінгові компанії воліють використовувати кошти європейських виробників. Те ж саме стосується і устаткування.
Всі виконувані роботи будуть проведені в прямій відповідності гігієнічним і санітарним вимогам Міністерства охорони здоров’я РФ.
При замовленні послуг клінінгової компанії, спеціаліст приїде у зручний час для безкоштовного попередньої оцінки і складання кошторису, так що ви зможете з усім ознайомитися і при необхідності внести поправки і корективи. За бажанням клієнта щотижневе прибирання може бути доповнена і разовими роботами такими, як чищення меблів та килимового покриття, миття вікон і так далі. Рекомендується проводити щотижневу прибирання після попередньо проведеної генеральної.
Слід зауважити, що на постійній основі надаються знижки.
Проте підтримання чистоти – це відмінний варіант для тих, хто високо цінує свій час і гроші і воліє працювати і жити в чистоті і порядку, тому важливо, щоб все проводилося з певною періодичністю.

.