Як вибрати рідер

Вибираючи рідер для електронних книг (Electronic Book Reader), можна кинути виклик і шукати характеристики, які підійдуть вашим бажанням найбільше. Є кілька характеристик, які є обов’язковими, наприклад, неблікующій екран, і інші, які роблять процес читання більш захоплюючим, наприклад, кольоровий дисплей. Вибравши потрібні характеристики гаджета по потрібній ціні, ви зрозумієте, що у вас є все, що ви хочете для читання електронних книг, і ви можете насолоджуватися вашим вибором.

Вибираємо рідери для електронних книг: п’ять головних характеристик для читалок електронних книг.

Наступні поради допоможуть вибрати бук рідер найбільш відповідний вашим вимогам.

1. Найголовніша характеристика, якою повинен володіти бук рідер електронних книг, – це чіткий екран. Є рідери з LCD-дисплеєм, але вони коштують набагато більше, ніж всі інші. Замість цього ви можете пошукати більш високу роздільну здатність і антибликовий екран, які забезпечать вам чіткість екрану, і ви зможете читати навіть при яскравому сонячному світлі. Чітка картинка також важлива, якщо ви використовуєте картинки, так як деталі можуть бути розпливчастими на рідерах з низьким дозволом.

2. Портативність – також важлива характеристика, на яку можна не звернути увагу, вибираючи рідер для електронних книг. Більший за розміром екран може бути важливим, але якщо ви читаєте на ходу, то багато речей набагато важливіше, ніж розмір екрану. Більшість цифрових рідерів менше, ніж середня паперова книга, і можуть легко поміститися у вашу сумку або рюкзак. Вкладення грошей в тверду обкладинку, чохол для рідера електронних книг – це гарна ідея, якщо ви носите рідер в задній кишені або в сумці з важкими предметами, наприклад, звичайними книгами.

3. Для завзятих читачів електронних книг можливість завантажувати книги де завгодно дуже важлива. Майже всі рідери електронних книг маю з’єднання Wi-Fi, але якщо ви живете в районі, де немає бездротового Інтернет, ви захочете мати більш універсальну опцію. Наприклад, деякі рідери можуть закачувати книги через USB-порт, а не через бездротове з’єднання. Отже, можливість завантажувати книги різними шляхами з’єднання може бути важливим, якщо у вас немає Wi-Fi дому та по сусідству.

4. Для тих, хто використовує рідери електронних книг для школи, важлива можливість знаходити епізоди. Наприклад, якщо ви готуєтеся до іспиту з цифрової книзі, то ви захочете мати можливість знаходити важливу інформацію легко і швидко. Інтерактивні елементи ідеальні для тих, хто використовує рідер в практичних цілях і навіть для тих, хто готується до іспиту будинку. Виділення і позначка епізодів тексту в електронній книзі – корисна функція, яка є на деяких рідерах.

5. Нарешті, ви хочете купити доступний рідер електронних книг. Не варто витрачати 250 доларів, щоб мати всі функції на одній читалки. Фактично, багато функцій доступні і за ціною нижче 200 доларів, де ставляться функції, які роблять процес читання або навчання по цифрових матеріалами простим і веселим. Витратьте час, щоб порівняти характеристики кожного рідера, яким ви зацікавилися, щоб знайти читальному пристрій, який буде відповідати вашим персональним потребам, не спустошуючи ваш бюджет.

Покладайтеся на ці поради якщо виникне питання, – який рідер вибрати?

.