Як розробити дизайн сайту для телефонів і планшетів

Якщо ви пов’язані з бізнесом, то ви повинні стежити, щоб дизайн та розробка сайту, що представляє ваш бізнес, підтримувалася більшістю популярних мобільних телефонів і планшетних комп’ютерів. Якщо ви ігноруєте користувачів, який використовують для перегляду Інтернет сайтів мобільні телефони та планшети, то ви втрачаєте велику частку на ринку.

Як оформити дизайн сайтів для мобільних телефонів.

Різниця дизайну веб-сайту для браузерів і для мобільних телефонів полягає в тому, що браузер на комп’ютері відрізняється від браузера на мобільному телефоні обмеженнями у швидкості, пам’яті, обчислювальної потужності, широкосмугові швидкості даними, розміром екрану, і так далі.

Тому дуже важливо, щоб дизайн сайту підтримувався мобільними телефонами і планшетами різних форматів, щоб була максимальна віддача, яка досягне кожного користувача.

Загальні правила веб-дизайну для мобільних телефонів

1. Нехай дизайн сайту буде простий: Постарайтеся зберегти дизайн веб-сайту як можна більш простим.

2. Мінімум або навіть повна відсутність Flash-роликів, так як Adobe Flash-технологія, в більшості випадків, не підтримуються телефонними браузерами і деякими планшетами.

3. Бажано взагалі не використовувати Javascript в HTML-сторінки з-за своєї залежності від клієнтської сторони браузера.

4. Зображення з низькою роздільною здатністю або, бажано, окремі і спрощені версії вашого сайту, які не мають зображень.

5. Веб-дизайн сайту повинен мати навігацію на верхній більшої частини веб-сайту так, щоб сайт було легко переглядати в маленькому екрані телефону або планшетника.

6. Навігаційні випадають меню можуть бути складним завданням, більшість телефонних браузерів підтримують його, але виконати тестування сайту в різних браузерах це головна вимога.

7. Зображення повинні мати значення в ALT тега з суфіксом “Img” або “Image”, так що, якщо зображення не підтримуються (відключені в мобільному браузері), відвідувач сайту зможе зрозуміти, чим є зображення за підказками тега картинки.

8. Великі банери: Якщо у вас є велика банерна картинка, то ви повинні відображати банер з допомогою CSS, написати окремий CSS для мобільного телефону, що б приховати дуже великі зображення, що розбивають дизайн на маленьких екранах мобільних апаратів.

9. Перевірте ваші сторінки і CSS-файли з W3C пристроєм перевірки достовірності.

10. Нарешті перевірте сайт на різних телефонах, таких як iPhone, Samsung, Nokia, HTC, Andriod і так далі.

Ми команда молодих, яскравих вже досвідчених IT та бізнес професіоналів, які постійно навчаються і модернізують свої навички, щоб бути попереду всіх інших. Ми вважаємо, що чесний наполеглива праця лежить в основі будь-якого успішного бізнесу, і ми намагаємося прищепити це якість в усі наші підприємства. Ми не лише надаємо якісні веб рішення нашим шановним клієнтам, але також націлені на те, щоб наші клієнти створили більш потужний вплив на ринку.

Наша талановита команда професійних експертів надає найкращі послуги в різних областях. Дизайн і розвиток веб-сайту, рішення для торгівлі по інтернету, суть управління з використанням останніх стратегій пошукової для отримання найкращого результату. Ми не тільки приносимо Вам нові та оригінальні ідеї, для вашого сайту, ми також переконані, що ви отримаєте оптимальний вплив на ринку. Наші інтелектуальні рішення для торгівлі по інтернету націлені на забезпечення кращих обмінних курсів, які залишать вас і ваших клієнтів задоволеними і задоволеними.

.