Як оновити програму

Часто ви виявите, що ваші програми оновлюються творцем додатків. Оновлення безкоштовного додатку для смартфона може допомогти функцій програми покращитися. У кожному разі отримання оновлень – ключ до створення хороших і зручних програм.

Як швидко і оновити безкоштовні смартфон програми.

Якщо у вас прошивка iPhone, то вам потрібно буде відкрити App Store. Ця програма поставляється з Apple iPhone. У нижній правій частині екрану ви можете бачити іконку, яка зчитує оновлення. Якщо поруч з іконою з оновленням є номер, то це означає, що вашому додатку потрібно оновлення. Як тільки ви натиснете на значок поновлення додатків, ви перейдете на екран, що показує короткий огляд програм, які повинні бути оновлені. Якщо ви хочете, ви можете натиснути “оновити все”, і всі зі списку додатків буде оновлено. Якщо ви хочете просто переглянути оновлення, натисніть на додаток, і з’явиться короткий опис оновлення. Якщо в той час ви хочете оновити лише один додаток, просто натисніть кнопку оновлення, і додаток буде оновлюватися.

Щоб перевірити, всі оновлення Android додатків, треба відкрити Android Market. Market додаток вбудоване в операційну систему Android, щоб отримати безкоштовні програми на смартфон. Як тільки Market буде відкритий, перейдіть в розділ My Downloads (Мої закачування). Тепер, якщо є доступні оновлення для додатків, ви побачите “Доступне оновлення”. Далі виберіть програми, які ви хочете оновити, потім перейдіть до нижньої частини екрану і натисніть Update (Оновити). Ваші програми будуть оновлені.

На iPhone, при кожному оновленні програми, телефон завантажує додаток повністю, і ставить нові і більш сучасні версії замість старих. З цієї причини, для більших програм, оновлення може зайняти дуже довгий час, і іноді більш ефективно оновлювати програми через iTunes, щоб ваш телефон був використаний замість додавання більшої роботи до меншого процесору телефону. Наступного разу при синхронізації iPhone за допомогою iTunes, додаток буде повністю оновлено і готово до використання.

Велику частину часу, отримання оновлення для одного або декількох додатків буде вищою користю для додатків. Якщо ви зможете відкрити більше можливостей, позбавитися від помилок, або отримати абсолютно новий інтерфейс програми – поновлення є тим, на що ви завжди повинні звертати увагу для того, щоб додати у ваш мобільний смартфон більше функціональності.

.