Характеристики Blackberry Bold 9780

Моделі телефонів Blackberry Bold виявилися дуже популярними серед покупців, завдяки своєрідному стилю і прекрасним характеристикам. Blackberry Bold 9780 отримав більше уваги, ніж інші моделі цієї лінійки телефонів. У даній статті я розповім Вам про ключові властивості смартфона і розгляну, чим обгрунтована популярність Blackberry.

Огляд основних характеристик смартфона Blackberry Bold 9780

Мобільний телефон Bold 9780 – відносно тонкий при товщині 14 мм, але інші габарити телефону витонченими не назвеш. Зазвичай це великий плюс для користувачів подібних смартфонів, оскільки думка “чим менше, тим краще” вже давно не актуально. Апарат Blackberry Bold 9780 має чудову пропорційність і висока якість збірки. Смартфон оснащений TFT-дисплеєм з діагоналлю 2,44 дюйма, а також повноцінної QWERTY-клавіатурою. Дана клавіатура ідеально послужить для відправки великої кількості текстових повідомлень та електронної пошти.

У телефоні встановлена ??5-мегапіксельна камера, а це означає, що Blackberry Bold 9780 стає досконалим камерафоном. З роздільною здатністю 2592x 1944 точок, камера робить високоякісні знімки, вона також має автофокус і світлодіодний спалах. Крім фотографій, можна знімати відео.

Для більшості користувачів хто постійно працює з смартфонами важливим стає процес інтернет-серфінгу і Blackberry Bold 9780 готовий справитися з цим завданням. У зоні покриття 3G-мережі, за допомогою зв’язку HSDPA мобільного телефону можна завантажувати веб-сторінки на досить високій швидкості, але, комунікація Wi-Fi забезпечує навіть більшу швидкість з’єднання. Ще одним достоїнством Wi-Fi-мережі є те, що зв’язок безкоштовна для здійснення Skype дзвінків, і якщо у Вас обмежений тарифний план, можна вільно користуватися Blackberry Bold 9780 для веб-серфінгу, не переживаючи про перевищення ліміту.

Для зберігання Ваших даних (музики, відео / фото файлів, завантажених додатків і так далі) смартфон оснащений вбудованою картою пам’яті microSD об’ємом 2 Гб, при необхідності, її можна замінити картою більшої місткості (до 32 Гігабайт).

На телефоні встановлена ??операційна система Blackberry 6,0, яка проста в управлінні, дуже продуктивна і розроблена дарувати щоденне задоволення і результативність. Все це разом з ефективним процесором 624 МГц подарує покупцям задоволення від використання смартфона.

У даній статті були висвітлені кілька основних характеристик Blackberry Bold 9780, як видно – це універсальний мобільний телефон. І саме ця універсальність притягує різних користувачів і сприяє такої популярності смартфона Blackberry.

.