Візок для ноутбуків

Можливо, один з найбільш поширених шляхів, як закордонні школи намагаються заощадити гроші, коли справа стосується ICT, – це придбання недорогих зарядних пристроїв для ноутбуків і візків для зберігання. Хоча вибір недорогий візки може здаватися прекрасним способом заощадити гроші, школи повинні розуміти, що не всі візки для зарядки однакові. Купуючи недорогу візок, слід приділити увагу саме функціям візки, щоб зрозуміти цінність грошей.

Гарантована якість бюджетної візки для ноутбуків

Так що ж повинні шукати школи, коли справа стосується гарантованої якості недорогий зарядної візки під портативний комп’ютер?

Так як школи дуже завантажені і візки для зарядки використовуються дуже багатьма студентами, то конструкцію візка для ноутбуків і мобільних шафок дуже важливо брати до уваги. Не тільки візки для зарядки ноутбуків та нетбуків повинні бути ефективним стримуючим засобом від крадіжок, а й дизайн ходової частини повинен бути міцним, щоб витримати постійне пересування по класу. Пластикові або дерев’яні візки для зарядки можуть бути набагато міцніше, ніж металеві, які легко пошкодити або розбити.

Конструкцію візки для ноутбуків потрібно уважно вивчити перед покупкою, а й безпека – важлива характеристика для шкіл, яку потрібно вивчити, якщо вони знають ціну грошам. Багато виробників рекламують систему енергозбереження візків, але потрібно знати, що, хоча цей термін широко використовується, він не означає те ж саме, що ми звикли.

Так як візки для зарядки часто опиняються в полі доступу дітей, безпека, напевно, найважливіша річ, яку потрібно брати до уваги при купівлі візки. Школам слід вибирати візки, які використовують захист при завантаженні (так званий soft-start), як стандарт для запобігання випадково зачепленого запобіжника, коли пристрій заряджається, а функції будуть захищені від раптово наринуло потоку потужності, який може пошкодити ноутбук. Якщо школи шукають розумний пристрій, то вчителям слід вибирати візки, які пройшли незалежне тестування і мають сертифікат CE, що забезпечить впевненість в тому, що вони відповідають офіційним стандартам безпеки.

Додатково до безпеки користувачів, школам слід звернути увагу на те, як візки для зарядки ноутбуків заряджають портативні пристрої. Вертикальна зарядка ноутбуків у візку – гаряча тема на даний момент, і, хоча було багато дебатів про те, чи зашкодить вертикальна зарядка акумулятори пристроїв, немає сумніву в тому, що ноутбуки були сконструйовані, щоб заряджатися лежачи, бо саме так їх придумали виробники.

Візки для ноутбуків сконструйовані, щоб пересуватися по будівлі, так як ноутбуки повинні зберігатися так, щоб не рухатися занадто багато на полицях візки. Незважаючи на те, що всередині у візків знаходиться піноматеріал, якщо ноутбук зберігається вертикально, то буде набагато більше рухів, ніж якщо ноутбук зберігається лежачи. Щоб зменшити ризик зіткнення ноутбуків один з одним і мінімізувати пошкодження, школам слід купувати візки тільки з горизонтальним зберіганням.

Стикаючись з маленькими фондами, школи намагаються придбати найдешевші візки для ноутбуків. Хоча це може заощадити готівку, все одно потрібно детально вивчити всі функції, включені в недорогі візки для підзарядки ноутбуків, щоб упевнитися, що гроші витрачені не даремно.

.