Відео Netflix на Nintendo 3DC

Заінтригувавши громадськість тандемом Netflix і Nintendo 3DC на виставці E3 в минулому місяці, розробники, нарешті, зробили цю послугу доступною для володарів 3DC. Хоча крихітний екран Nintendo 3DC не зовсім підходить для тривалого перегляду фільмів, тепер користувачі мають функцію перегляду фільмів Netflix на своїх портативних пристроях.

Відео фільми Netflix тепер і на Nintendo 3DC.

На жаль, в даний момент Netflix не здатний передавати тривимірний ефект, тому Вам доведеться переглядати фільми в звичайному форматі. Але, принаймні, будуть доступні всі інші програми Netflix. Ви зможете зупиняти фільм на потрібному моменті на Вашому 3DC і, перебуваючи де завгодно, продовжувати перегляд на іншому пристрої. Така можливість буде корисна тоді, коли, не змінюючи розташування Вашого телевізора, Ви зможете подивитися фільм в іншій частині Вашого будинку.

Щоб встановити програму Netflix на Ваш Nintendo 3DC, все, що Вам потрібно це сама портативна ігрова система Nintendo 3DC, бездротове інтернет з’єднання і підписка на потоковий сервіс Netflix. Завантажте програму Netflix з Інтернет-магазину Nintendo, запустіть додаток і повідомте нам, що Ви думаєте. Або більшість з Вас вже анулювало підписку на Netflix?

.