Велотренажер Wii Cyberbike

Коли був випущена ігрова консоль Wii, розробники проекту спільно з фітнес-інститутами почали розглядати можливе використання приставки Wii для фізичних вправ і спортивних ігор. Однією з цих ігор / зовнішніх пристроїв стала Cyberbike, створена Bigben Interactive. Ще два роки тому компанія оголосила публіці про цю новинку.

Гаджет Wii Cyberbike коштує дорожче, ніж сама ігрова консоль.

Здається, що Cyberbike – це справжній велотренажер з магнітним опором, який працює разом з копією спортивної комп’ютерної гри Cyberbike CyclingSports. Ця гра, на загальну думку, повторює схожу гру, її можна знайти на інших велотренажерах у фітнес-центрах, хоча, сподіваємося, ви не потребуєте їхніх послуг. Заявлено, що Cyberbike також буде сумісна з іграми, якими можна керувати за допомогою контролера Gamecube і кодів пам’яті Mario Kart Wii. Ми раді визнати, що гра Mario Kart на велосипеді буде відмінною ідеєю.

За оголошеною рік тому ціною Cyberbike могла б стати доступною покупкою, але зараз, коли приставка Wii впала в ціні до доларів 150, Cyberbike за 199,99 доларів стала вже досить дорогою іграшкою-дорожче, ніж сама по собі консоль.

Як ви думаєте, чому власники ігрової приставки Wii поза грою? Ваше здоров’я коштує доларів 199,99 або краще заплатити членський внесок за заняття в спортзалі?

.