Валіза на сонячних батареях

Народження нового життя-це подвиг, і іноді виникають складності. Коли приходить час відправляти маму, яка ось ось народить, в госпіталь – не варто навіть і говорити про те, що наявність необхідного обладнання робить шанси на безпечне народження дитини набагато вище, ніж скажімо у людини, яка живе прямо посередині джунглів Амазонки і не має належного доступу до необхідного медичного обладнання. Що ж, можливо поява сонячних технологій зможе хоч трохи усунути цю нерівність – спасибі Сонячному валізи.

Сонячний валізу робить народження дитини більш безпечним у сільських районах Африки.

Але все таки, що ж таке, цей Сонячний валізу? Це портативна, автономна система сонячної енергії з фотоелектричної панеллю з одного боку, і довговічними батареями з іншого. Гаджет на сонячних панелях можна відрити, щоб вичавити всю енергію внутрішніх батарей, в той час як монітор фетального допплера ідеально підходить у будь-який момент екстреної медичної ситуації.

За всіма ідеями, пов’язаними з Сонячним валізою, варто Доктор Лаура Статчел. Вона вже встигла поширити свій винахід в 14 країнах. Лаура говорить: “Нам кажуть, що світлодіодні вогні в пологових кімнатах привертають дедалі більше жінок народжувати в клініці вночі. Це означає, що все більше жінок отримувати кваліфіковану допомогу під час пологів.

.