Тривимірний телефон LG Optimus 3D

Багато топ-гравці ринку мобільних телефонів почали показувати різні типи мобільних пристроїв, щоб підтримувати свою конкурентоспроможність. LG – один з провідних мобільних брендів, який випустив багато різновидів мобільних телефонів. У 2010 році виробник випустив популярні телефони LG Optimus 1 і LG Optimus 7, а в 2011 привернув світову увагу своїм супер телефоном LG Optimus 3D. Молодь і фанати мультимедіа почали використовувати цей 3D-телефон, піднявши апарат до категорії самих бажаних телефонів. У цього телефону є не тільки функція 3D, а й чудові можливості, які роблять мобільний одним з кращих смартфонів.

Технологія 3D всюди з LG Optimus 3D

З LG Optimus 3D ви можете отримати 3D де завгодно; будь то під час перегляду кінофільму або записи картинок. У нього колосальний 4,3-дюймовий LCD-екран; з 16 мільйонами кольорів і дозволом 480 х 800 пікселів ви отримаєте повноцінні враження при перегляді кіно та відео. Місткий екран більш чутливий до натиснень, ніж стило, що зробило функцію multitask (мультизадачність) більш легкою і швидкою. Тривимірна графіка забезпечить краще представлення, коли ви граєте або дивіться кіно.

Озброївшись 5-мегапіксельною камерою, ви зможете робити 3D-знімки і відео, а також переглядати їх без 3D-окулярів. Тут є звичайні функції, як автофокус і LED-спалах, щоб отримувати чітке зображення. Можна знімати відео з 1080 пікселів, а 3D-відео – у форматі HD з 720 пікселями. Є порт HDMI і кабель HDMI, що дозволяють передавати дані без проблем.

Телефон LG Optimus 3D підтримує різні формати пісень і музики, що дозволить вам слухати біт на ходу. З підтримкою Bluetooth 3 можна використовувати телефон Optimus 3D без проводів для прослуховування музики. Ця функція також дозволяє передавати дані.

З акцентом на соціальних засобах інформації телефон LG Optimus 3D пропонує доступ до різних соціальних хабам, таким як Facebook і Twitter навіть і так далі. Ви можете базікати з друзями, незалежно від вашого місця розташування.

Вбудована пам’ять LG Optimus 3D дозволяє зберігати багато інформації. Можна зберігати офісні файли, улюблені пісні, картинки і так далі в пам’яті. Телефон буде доступний у продажу на європейських ринках на початку другого кварталу 2011 року. Отримайте кращі 3D-враження з мобільним телефоном LG Optimus 3D в своїх руках.

.