Toshiba Regza AT300: японський планшет

Планшетний комп’ютер Toshiba Regza затримався в Японії. Кажуть, що швидкісні потяги в Японії завжди повинні ходити за розкладом, і запізнення хоча б на кілька секунд може стати причиною зайвого стресу для водія. Але затримки у транспортуванні не можуть бути настільки ж пробачити як затримка у запуску пристрою, на якому ми зосередимося сьогодні. Про новинку планшета Toshiba Regza AT300 було оголошено заздалегідь з метою пропустити її очікувану дату випуску в червні, таким чином нова дата в нашому календарі, яку слід зазначити, наступить не раніше липня цього року.

Toshiba Regza AT300 планшетний комп’ютер з Японії.

Характеристики Toshiba Regza AT300

Здається, що тільки японська модель планшетного комп’ютера Toshiba Regza AT300 буде випущена з системою Android 3.1 Honeycomb, це означає, що планшетник буде настільки адаптований до операційної системи Android, що нам не доведеться чекати нового оновлення, щоб використовувати всі переваги планшетного комп’ютера Toshiba Regza AT300 в своїх цілях. Що стосується апаратного забезпечення, не чекайте, що затримка буде настільки довгого і в запуску додаткових пристроїв – не забувайте, що вас все ще вітає Tegra 2, дзеркальна камера в 5 мегапікселів з повнорозмірним HDMI і USB-портами прямо з коробки.

У будь-якому випадку ця модель здасться вам знайомим, так як Toshiba Thrive – це американський еквівалент, що буде також адаптований до операційної системи Android Honeycomb від Google.

.