Телефон HTC Wildfire

Як виявилося для тайванського виробника, HTC Wildfire став досить успішною моделлю. Це ідеальний пристрій початкового рівня на операційній системі Android має цілий ряд чудових характеристик, таких як: 5-мегапіксельна камера, швидкий інтернет через Wi-Fi і можливість завантажувати додатки з Android Market.

HTC Wildfire оснащений дивовижними характеристиками і як смартфон для простого користувача став ще більш зручний

Хоча мобільне HTC пристрій Wildfire перебуває на ринку вже більше року, воно продовжує користуватися популярністю завдяки набору таких характеристик, які Ви могли б виявити у смартфона з великою кількістю цифр на ціннику. У цій статті запропоновано короткий огляд характеристик HTC Wildfire.

Не можна залишити без уваги розмір (106.8x 60.4x 12 мм) і легка вага (118 грамів) приємного на дотик матового апарату Wildfire. Якість збірки всіх апаратів HTC не має претензій.

Найважливіша частина телефону HTC Wildfire – це його 3,2-дюймовий TFT дисплей з роздільною здатністю 240×320 пікселів. Можливо такий дозвіл не здасться дуже високим, але такого розміру цілком достатньо для перегляду фотографій та відео в чудовій якості. До того ж, екран дає можливість насолодитися використанням фірмової оболонки Android HTC Sense UI, яка здатна створити до семімі робочих столів на які можуть бути винесені різні елементи (віджети, ярлики програм або контактів, інша інформація).

Вихід в інтернет з HTC Wildfire стане для вас справжнім задоволенням. Швидкий інтернет-доступ забезпечується технологіями Wi-Fi і 3G. Повноцінний HTML браузер навіть підтримує flash. Є можливість швидко і легко посилати електронні листи завдяки поштовому клієнтові, який підтримує кілька акаунтів. Також для роботи з поштою можна завантажити ще багато інших програм.

HTC Wildfire оснащений досить непоганою камерою, що, як не дивно, не робить вартість телефону вище. Ця 5-мегапіксельна камера здатна робити високоякісні знімки з роздільною здатністю 2592×1944, а так само знімати невеликі відео файли. Додатково камера оснащена спалахом, автофокусом і можливістю гео-маркування.

Для зберігання Ваших фотографії, музики, відео і додатків, HTC Wildfire пропонує microSD слот з можливістю підтримки карт пам’яті до 32 Гб. Таким чином Ви можете зберегти величезну колекцію улюбленої музики для того щоб насолоджуватися нею або у вбудованих динаміках, або в навушниках для яких є 3,5-міліметрове аудіо гніздо.

Існує безліч характеристик HTC Wildfire, але на мій погляд тут були описані ті з них, які я вважаю основними при виборі нового мобільного телефону. Якщо Вас зацікавить дане мобільний пристрій, то Ви звичайно ж розгляньте телефон більш уважно, і, я думаю, що Ви будете здивовані характрістікі HTC Wildfire, особливо з урахуванням ціни на телефон. Додатковим бонусом стільникового апарата Wildfire від HTC є різноманітність колірних відтінків корпусу.

.