Стійка Griffin для ноутбука

Ми любимо портативність ноутбуків за те, що ноутбуки дозволяють працювати де завгодно. Можливість перенести офіс з машини додому додає продуктивності роботі і щастя співробітникам. Тим не менш, свобода має зворотну сторону, так як ноутбуки – це самі ергономічно незручні пристрою.

Ергонометріка, що стосується використання ноутбука

Проблема з ноутбуками

Ноутбуки мають кілька проблемних пунктів. По-перше, ви сидите, зігнувшись над ноутбуком, тримаючи голову в такому незручному положенні годинами. По-друге, екран ніколи не видалений об тіла далі, ніж на відстань витягнутої руки, викликаючи сутулість. Зрештою, ваші зап’ястя притиснуті під кутом 90 градусів до краю комп’ютера. Разом узяті, ці факти – відмінний рецепт для розвитку кистьового тунельного синдрому І всохла шиї.

Вирішення проблем пов’язаних з ноутбуками

Стійка для ноутбука підніме ваш стіл, так що ви зможете тримати голову під більш природним кутом. Стійка для ноутбука тримає ваш комп’ютер під кутом, і ваші зап’ястя більше не будуть упиратися в край комп’ютера. В ідеалі, ви можете використовувати лептоп з бездротовою клавіатурою, щоб не бути прив’язаним до ноутбука.

Стійка Griffin

Не всі стійки для ноутбуків зроблені однаково. Забезпечуючи ідеальне ергономічне рішення, яке дозволить вам використовувати зовнішні підключаються пристрої, такі як клавіатура і миша, стійка Griffin вирішує й інші проблеми.

На відміну від інших стійок для ноутбуків, які тримають всю нижню частину комп’ютера, стійка Griffin має тільки дві точки дотику з ноутбуком, так що більша частина нижньої поверхні відкрита повітрю. Така відкритість означає, що гаряча температура швидко видаляється з вашого портативного девайса. Ми всі знаємо “гарячі коліна”, які породжують турботи про перенагрівання ноутбука. Ці турботи відходять у минуле зі стійкою Griffin.

Ви можете купити інший аксесуар для портативного комп’ютера, так як різноманітність робить внесок в весь електронний хаос нашого життя. Зрештою, хто з нас не має ящик вибраних навмання кабелів, зарядних пристроїв, віддалених контролерів та інших електронних розвалюх? Якщо ви працюєте на портативному комп’ютері за столом, то стійка Griffin не підійде. Скоро у вас з’явиться звичка автоматично піднімати ваш портативний комп’ютер на вершину стійки, де б ви не дісталися до столу. На відміну від інших стійок, ця сконструйована, щоб максимізувати ваш робочий стіл, це дозволить вам зберігати периферійне устаткування під ноутбуком.

Маючи розумну ціну, стійка для ноутбуків Griffin точно зробить ваше життя легше. Всього один пристрій буде потрібно вам і вдома, і в офісі.

.