Speck SeeThru для MacBook

У пошуках захисту для Вашого MacBook, Ви шукайте високоякісний захист. Більше того, захист ноутбука повинна бути дуже проста і доступна. Тому, ми розглянемо новий чохол Speck SeeThru 13 і всі переваги аксесуара.

Чохол Speck SeeThru для ноутбука MacBook Pro 13.

Даний чохол був спеціально створений і виготовлений для ноутбука MacBook Pro13. Це не тільки гарантує сумісність чохла з лептопом, але також те, що Ви отримаєте аксесуар, який поліпшить користування лептопом завдяки своїй обтічності і легкій вазі.

Крім цього, чохол відрізняється своїм стилем. Аксесуар Speck SeeThru легко одягається і фіксується, аксесуар виготовлений з полікарбонату, який забезпечує надійний захист ноутбука від подряпин і ударів.

Спеціальний дизайн чохла забезпечує простий доступ до всіх портів і функціональним клавішам. Навіть індикатор акумулятора завжди на виду, щоб не пропустити момент заряджання MacBook.

Дві приємні деталі, якими володіє чохол Speck – це гумові підкладки для стійкості Вашого ноутбука, а також наявність грати для хорошого тепловідводу, навіть при тривалому застосуванні лептопа.

Дизайнери чохла Speck подбали про те, щоб зберегти стиль ноутбука MacBook Pro 13. Тому, даний аксесуар доступний у різних колірних варіантах, а якщо Ви не з любителів строкатості, то для Вас існує прозорий чохол, який особливо підкреслить елегантність Mac лептопа.

Чистка чохла – це не проблема. Просто протріть тканиною поверхню аксесуара і будь-які плями і мітки, в межах розумного, звичайно, відразу зникнуть.

З усіма цими перевагами Speck SeeThru пропонує надійний захист за доступною ціною. Цей чохол пропонує те, що Вам потрібно – поліпшений захист плюс стиль.

Якщо Ви стурбовані вибором кольору, не варто хвилюватися, тому що існують навіть такі варіанти, як малиновий, мандариновий і навіть з візерунком павиного пір’я, тому не важко буде підібрати відповідну вашому запиту колірну гамму. І про цю купівлю Ви ніколи не пошкодуєте.

.