Sony Ericsson Arc

Новий Sony Ericsson Arc – це один із самих передових мобільних телефонів і, ймовірно, один з найпривабливіших апаратів. Смартфон Arc є поки досконалим універсалом, але перевершує своєю мультимедійною функціональністю. Ця стаття розповість Вам про тих характеристиках Sony Ericsson Arc, які забезпечують чудовий досвід користування аудіо і відео даними.

Огляд мультимедійних особливостей смартфона Sony Ericsson Arc.

Екран. Смартфон Sony Ericsson Arc оснащений сучасним сенсорним екраном з LED-підсвічуванням. Дисплей не тільки бистрореагірующій і зручний у використанні, але також пропонує чудову якість зображень. Все це досягається через дозвіл дисплея 480 x 854 пікселів з можливістю відображення до 16 мільйонів кольорів. Перегляд відео / фото контенту на цьому екрані буде прекрасним, а також радувати око будуть ігри, веб-серфінг і взагалі управління інтерфейсом Timescape UI. Величезним плюсом мультимедійним смартфона є вбудована технологія екрану Sony BRAVIA для мобільних пристроїв. Це нововведення використовується виробниками в телевізорах і підсилює конкурентоспроможність.

Камера. Однією з перших характеристик, якою цікавляться покупці, є камера. Sony Ericsson Arc – це безперечно чудовий смартфон з наявністю 8-мегапіксельної камери, яка робить високоякісні знімки без суєти. Ентузіасти залишаться задоволені набором ефектів для обробки зображень, дані ефекти прості в застосуванні навіть для початківців користувачів або для тих, хто любить спонтанно фотографувати. Фокусування дотиком, стабілізація зображення, розпізнавання обличчя і усмішки, а також геометкі – все це разом з численними режимами зйомки і ефектами є стандартними функціями Sony Ericsson Arc. Камера телефону здатна також записувати HD-відео у форматі 720р з частотою до 30 кадрів в секунду. Безперервний автофокус і світло при зйомці підтримують стабільну якість відео. А HDMI-роз’єм в Sony Ericsson Arc дозволяє підключити телефон до сумісного телевізору і переглядати Ваші фото / відео на великому екрані.

Додатковими характеристиками Sony Ericsson Arc є підтримка різних аудіо і відео форматів, а також встановлена ​​карта пам’яті на 8 Гб (можна збільшити до 32 Гб), смартфон Arc з такими особливостями вільно затьмарить будь MP3-плеєр. Додатково до всього, Sony Ericsson Arc укомплектований стандартними додатками, як то: FM-радіо, додаток TrackID, Flash-програвач та клієнти соціальних мереж. Природно, за допомогою цього телефону можна переглядати веб-сторінки, Arc підтримує різноманітні формати обміну повідомленнями та багато інших загальноприйняті функції смартфонів.

Як бачите, Sony Ericsson Arc – це чудовий мультимедійний телефон, але це тільки мала частина функціональності мобільного апарата. Додатковою перевагою смартфона є чудовий і самий тонкий дизайн. В цілому, Sony Ericsson Arc це телефон який вже неможливо не полюбити, так як Arc сподобається абсолютно кожному.

.