Смаотфон Motorola Atrix

Нинішній рік оголошено виробниками смартфонів роком збільшення продуктивності. Для того, щоб домогтися найкращих результатів розробники стали оснащувати свої апарати двоядерними процесорами. Початок було покладено корейським виробником LG випустила флагманську мобільну трубку Optimus 2X. Інші виробники телефонів незабаром пішли приклад і також стали оснащувати свої смартфони подібними процесорами. Один з таких смартфонів – Motorola Atrix.

Motorola Atrix – надійність і продуктивність в одному флаконі

Motorola Atrix: Огляд характеристик смартфона

Згідно з різними оглядам дуже поважних веб-сайтів, флагманський апарат Motorola – одна з найбільш надійних і сильних телефонних трубок на ринку. Хвалять Atrix телефон навіть не дивлячись на не найсвіжішу встановлену операційну систему Android. Остання версія Android – Gingerbread (версія 2,3). Motorola працює під управлінням Froyo (версія 2,2). Незважаючи на стару версію операційної системи, користувачі та експерти все ще розцінюють телефонну трубку Atrix як один із значущих телефонів на базі Android на ринку.

Однією з причин, чому користувачам до душі телефон Atrix, є мобільні додатки. Android Market швидко наганяє App Store Apple. Було передбачено, що до кінця року число мобільних додатків від Google скоро перевищить Apple. Motorola Atrix надає Вам швидкий доступ до Android Market від Google. Тут, Ви можете знайти те, що Вам потрібно від безкоштовних додатків до платного особливого контенту, що дає можливість користувачам грати в ігри, слухати радіо, насолоджуватися електронними журналами і коміксами, читати електронні книги і багато чого ще.

Інша корисна функція, яка приверне користувальницький інтерес до Atrix – це захисне покриття екрану, так зване Gorilla glass. На перший погляд це – надзвичайно тонка, блискуча, й холодна на дотик скло. Може здатися, що його основна функція співвідноситься з естетикою телефону Atrix, але це не зовсім так. Скло небитке, стійке до подряпин і витримує тиск в одну тонну. У це складно повірити, але це те над чим розробники Motorola Atrix потрудилися всерйоз.

Motorola Atrix, як телефонна трубка – кращий доказ майстерності американських виробників компанії Motorola.

Мобільний телефон має потужний двоядерний процесор, надійну операційну систему Android, і найміцніше захисне скло сенсорного екрана. Motorola Atrix – одна з найбільш надійних і потужних телефонних трубок на ринку мобільних апаратів.

.