Шкіра для робота

Наявність робота в будинку може бути досить зручно, просто запитайте Енакіна Скайуокера в молодості (Зоряні війни). Здається, що роботи в науково-фантастичних кінофільмах спускали важку частину вниз своєчасно – ми маємо на увазі дотик, а також тиск, то як робот точно знає, скільки тиску потрібно надати, керуючи крихкими предметами такими, як келихи для шампанського і яйця, і коли посилити свій захват (затискач), щоб нести щось важке? Можливо, відчуття дотику могло б допомогти роботам завдяки новому покрову або якщо хочете шкіри з шестигранних пластин.

Покрив (шкіра) з шестигранних пластин дозволяє роботам вже зараз торкатися до предметів.

Дослідникам з Технічного Університету Мюнхена (TUM) вдалося придумати вищесказані крихітні шестигранні пластини, і коли їх усіх з’єднають разом, вони будуть являти собою чутливий покрив. Ця штучна шкіра (покрив) не настільки гнучкий, як звичайна шкіра, оскільки вона складається з жорсткого, п’яти-сантиметрового квадрата (0,77 кв.дюйм), що складається з гексагональних пластинок.

Індивідуальні плати містять чотири інфрачервоних датчика, які здатні виявити все, що наближається ближче, ніж на сантиметр (0,39 дюйм), ефективно моделюючи легкий дотик. В основному, це дозволяє роботові знати, коли він стикається з об’єктом, де робот може оцінити ситуацію і подумати про те, щоб відступити або направити свій погляд для вивчення об’єкта.

Пластини також обладнані шістьма вбудованими датчиками температури і акселерометром, що дозволяє роботу розвивати почуття власного сприйняття, щоб він міг точно реєструвати рух індивідуальних кінцівок, щоб дізнатися, якими частинами тіла він пересував. Роботи стають все більш і більш життєздатними. Цікаво, ми наближаємося ближче до статусу Долини Uncanny всеосяжного огляду?

.