Sharp Galapagos

Sharp відправила в FCC Агентство, планшет Galapagos для детального дослідження з метою довести, що новинка стоїть і добре зарекомендує себе на американському ринку після випуску в продаж. До речі, Galapagos планшет також відомий під номером EB-W71LJ-H, і, якщо керуватися угодою про присвоєння імен, що діють зараз в компанії Sharp, то новий девайс, швидше за все, матиме семидюймовий дисплей, що робить його “золотою серединою” між моделями планшетів Sharp Galapagos з дисплеями в 5 і 10 дюймів, які вже представлені на ринку.

Один з планшетів, випущених компанією Sharp в лінійці Galapagos, зараз проходить перевірку у Федеральному агентстві по зв’язку (FCC).

Згідно з результатами тестів планшета, модель Sharp Galapagos забезпечена 802.11b/g/n Wi-Fi радіо зв’язком, проте про інші опції планшета нічого не сказано. Причина полягає в тому, що виробники попросили Агентство тримати технічні характеристики нової моделі в таємниці – поки що. Ймовірно, в найближчому майбутньому подробиці все ж стануть відомі, а на даний момент залишається лише чекати, коли компанія зробить заяву офіційно – якщо не станеться витік інформації.

.