Samsung Galaxy Tab 8,9

Поки компанія HTC задалася метою створити компактне планшетний пристрій, який можна було б утримувати в одній руці протягом тривалого часу без найменшого дискомфорту. Саме тому планшет HTC Flyer має семидюймовий сенсорний дисплей і з легкістю вміщається в кишені піджака.

Звичайно, Десятидюймовий дисплеї більш приємні для очей, але тримати такий планшет в одній руці цілий день з ранку до вечора не надто зручно. Samsung вирішує зайняти нішу невеликого розміру екрану для планшетів.

Планшетний комп’ютер Samsung Galaxy Tab 8,9 одержав схвалення Федерального агентства по зв’язку Сполучених Штатів (FCC).

Компанія Samsung вибрала для своєї моделі Samsung Galaxy Tab 8,9, зовсім недавно пройшла тестування Федерального агентства по зв’язку США під назвою A3L-GTP7300 і має додатково до всього модуль для зв’язку 3G, проміжний варіант.

Вихідні характеристики, з якими планшет Galaxy Tab 8,9 надійде в продаж, наступні.

Планшет працює на платформі унікальної операційної системи Android 3, X Honeycomb, має двоядерний процесор Tegra 2, 8,9-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1280 х 900, 1 Гб оперативної пам’яті і 16GB, 32 або 64 Гб вбудованої пам’яті для зберігання інформації.

Крім того, Samsung Galaxy Tab 8,9 оснащений двома камерами – основний, на задній панелі, з роздільною здатністю 3 мегапікселі, і фронтальним, на передній панелі, з роздільною здатністю 2 мегапікселі.

Результати тестування підтвердили, що Galaxy Tab 8,9 підтримує стандарти мереж GSM в діапазоні 850/1900 МГц і WCDMA II і V.

Поки невідомо, якою буде цінова політика компанії щодо цього продукту, проте, планшет вже пройшов серйозну перевірку Агентства по зв’язку США, так що можна гарантувати, що ця модель Samsung доб’ється визнання зовсім скоро.

.