MICROSOFT ПРИПИНИТЬ ПІДТРИМКУ БРАУЗЕРА INTERNET EXPLORER ВЕРСІЙ 8, 9 І 10 НА НАСТУПНОМУ ТИЖНІ

Компанія Microsoft оголосила про те, що наступного тижня, а якщо точніше, 12 січня, припинить підтримку браузера Internet Explorer версій 8, 9 і 10. Компанія планує випустити останній патч, після чого випуск оновлень для цих версій браузера не планується.

Припинення підтримки означає, що для старих версій Internet Explorer більше не будуть випускати оновлення, що підвищують безпеку роботи браузера, і більше не буде надаватися технічна підтримка. В теорії все це зробить дані версії браузера легшою метою для хакерів.

Останній запланований патч для старих версій Internet Explorer обіцяє останні виправлення декількох багів, а також додасть повідомлення для користувачів, яке покликане переконати людей оновитися до версії Internet Explorer 11 або ж перейти на новий браузер Microsoft Edge, що є наступником Internet Explorer, вбудованим в операційну систему Windows 10.

Компанія досить довго планувала припинення підтримки браузера IE 8, 9 і 10, оголосивши про це ще в серпні 2014 року. У березні минулого року компанія оголосила, що підтримка IE деякий час продовжиться в корпоративному секторі, проте перехід на більш нові версії вказувався як вкрай бажаним. Але, незважаючи на це, у світі кілька сотень мільйонів людей як і раніше використовують старі версії Internet Explorer, і в Microsoft не втомлюються говорить про те, що такі комп’ютери знаходяться в зоні ризику.

.