КОМПАКТНИЙ ІГРОВИЙ УЛЬТРАБУК RAZER BLADE STEALTH І КОРПУС ДЛЯ ЗОВНІШНЬОЇ ВІДЕОКАРТИ

Виробник комп’ютерної ігрової периферії і техніки, компанія Razer представила на виставці CES-+2016 свій найкомпактніший і дешевий ігровий лептоп Razer Blade. Новинка Razer Blade Stealth розміром з ультрабук, однак при додаванні опції у вигляді Razer Core, система починає забезпечувати продуктивність повноцінного стаціонарного ігрового ПК.

Складно уявити, що під корпусом загальною товщиною ультрабука 13,1 мм і вагою в 1,25 кг ховається досить потужна ігрова начинка. Проте це так. Мабуть, за винятком відеокарти, яка може йти окремим комплектом при підключенні того самого Razer Core, але про це трохи пізніше.

Під алюмінієвим корпусом, залежно від обраної конфігурації, може ховатися двоядерний процесор Intel Core i7-6500U з частотою 2,5 ГГц або 3,1 ГГц, SSD-накопичувач об’ємом від 128 до 512 ГБ, а також 8 ГБ двоканальної оперативної пам’яті. Варіантів 12,5-дюймового дисплея теж пропонується два. Перший може бути QHD-дозволи (2560 x 1440 пікселів). Другий – UHD-дозволи (3840 x 2160 пікселів). Обидва пропонують підтримку технології мультитач.

rblade1

За славної традиції Razer, клавіатура ультрабука Razer Blade може світитися всіма барвами веселки. Все завдяки вбудованої «технології» Razer Chroma. Кожна індивідуальна клавіша може підсвічуватися унікальним кольором. Любителів грати в темряві це може порадувати, особливо якщо врахувати, що яскравість підсвічування можна регулювати, щоб та не так сильно впадала в очі.

За вбудовану графіку відповідає чіп Intel 520. Його буде достатньо для більшості сучасних ігор на низьких налаштуваннях. Але Razer не була б оной, якби не запропонувала своїм фанатам ще дещо. І це дещо називається Razer Core.

rcore

Razer Core за своєю суттю є окремим корпусом для потужної дискретної відеокарти, товщина якої займала б до двох слотів розширення в звичайному стаціонарному корпусі. Коробка має чотири UBS-порти, один високошвидкісний порт LAN, а також дві незалежні одна від одної зони підсвічування. Адже мова ж йде про Razer, зрештою.

Варто лише тільки підключити Razer Core (з попередньо купленої потужною відеокартою) через кабель Thunderbolt до відповідного роз’єму Razer Blade Stealth – і починається справжнє божевілля з позамежних FPS та інших радощів, які може забезпечити потужний комп’ютер. Для зручності можна ще підключити ігрову мишку Razer і клавіатуру від тієї ж компанії, і вам більше не буде потрібно стаціонарний комп’ютер.

rblade

Продажі Razer Blade Stealth і Razer Core будуть проводитися через офіційні магазини Razer і стартують вже в січні. Ціна відносно демократична (якби не курс долара, зрозуміло). Вартість Blade Stealth починається з 999 доларів. Сама топова конфігурація ультрабука буде пропонуватися за 1599 доларів. Ціна на Razer Core поки не озвучується, але якщо врахувати, що по суті це просто коробка з проводами, високою вона бути не повинна. Але, знову ж, на Заході. У нас продукти Razer завжди володіли дещо завищеною вартістю.

Попередні замовлення на ультрабук Razer Blade Stealth вже приймаються в офіційному веб-магазині. Поставки повинні початися 29 січня. Поставки Razer Core почнуться в більш невизначеною першій половині 2016 року.

.