ГАРНІТУРА ВІРТУАЛЬНОЇ РЕАЛЬНОСТІ OCULUS RIFT ОБІЙДЕТЬСЯ ВАМ В 599 ДОЛАРІВ

Багато чекали цього дня. Дня, коли стане відома дата початку продажів революційного шолома віртуальної реальності від компанії Oculus VR, що належить Facebook. Нарешті, момент настав, і тепер ми знаємо, коли саме гаджет надійде в продаж, а також можемо перестати ворожити щодо його ціни. Отже, придбати гарнітуру Oculus Rift можна буде вже в березні, а коштувати вона буде всього нічого – 599 доларів плюс доставка (ще 30 доларів зверху для більшості країн).

28 березня – ось день, коли гарнітура Oculus Rift потрапить в руки перших покупців. Саме в цей момент деякі великі роздрібні мережі почнуть продаж гаджета в своїх магазинах. Також гарнітуру зможуть абсолютно безкоштовно отримати ті, хто в 2012 році підтримав проект Oculus Rift на Kickstarter. Тоді ці люди отримали найперший «Дівки» гарнітури. Тепер же їм дістанеться наворочена і за всіма параметрами вдосконалена версія шолома без будь-яких додаткових витрат.

Щодо оформлення попереднього замовлення через інтернет-магазин компанії, то Росії в списку 20 країн, куди можлива доставка гарнітури, зрозуміло, немає. Але ви можете скористатися однією з численних служб, які промишляють пересиланням товарів із США до Росії, і за додаткову плату вони дістануть для вас все що завгодно. Майте на увазі, що на всіх гарнітур не вистачить. Орієнтовний час доставки з інтернет-магазину вже змістилося з березня на травень місяць. Це говорить про високий попит на гаджет.

Гарнитура виртуальной реальности Oculus Rift обойдётся вам в 599 долларов

Отже, що ж ви отримаєте за 599 доларів? Власне, в комплект входить сама гарнітура з вбудованими навушниками, стаціонарний сенсор для відстеження положення голови користувача в просторі, пульт дистанційного керування Oculus Remote для управління додатками і мультімедіаконтента, необхідні кабелі, один ігровий контролер від консолі Xbox One, а також копії ігор EVE: Valkyrie і Lucky’s Tale. Інноваційні контролери Oculus Touch затримуються з невідомих причин і надійдуть у продаж пізніше цього року.

Не забувайте, що крім самої гарнітури вам знадобиться досить потужний комп’ютер, здатний видавати в реальному часі зображення високої роздільної здатності з високим фреймрейтом. В іншому випадку ніякої віртуальної реальності у вас відчути не вийде. За заявами розробників гарнітури, на сьогоднішній день лише 13% комп’ютерів досить потужні для того, щоб використовувати Oculus Rift. Так що готуйте себе морально до серйозного апгрейду, якщо вирішили долучитися до VR. Перевірити сумісність свого ПК з гарнітурою можна, скачавши офіційний додаток-тест з сайту виробника.

Нагадаємо вам лише те, що для нормальної роботи гарнітури вам знадобиться комп’ютер з відеокартою рівня Nvidia GTX 970 / AMD 290 або вище, процесор не гірше Intel Core i5-4590, від 8 ГБ оперативної пам’яті, вихід HDMI версії 1.3, три USB-порти версії 3.0 і один версії 2.0, а також 64-бітна операційна система Windows не нижче 7-й версії в комплекті з SP1.

.