Хто доробить сайт на WordPress

Початок роботи
Сьогодні радісний для нас день – оголошуємо про початок роботи сервісу. Можна назвати цей етап бета-версією, тому дуже просимо вказувати нам на недоробки або помилки в роботі сайту, та й взагалі будемо дуже вдячні за будь фідбек!

Про проект

У вас є сайт на WordPress або ви плануєте завести такий, але побоюєтеся труднощів в налаштуванні і його розширенні?

Pravki допоможуть вирішити будь-які завдання, які ви поставите перед своїм сайтом: будь то дрібні косметичні зміни, доопрацювання існуючої функціональності створення чогось нового.

Найчастіше люди йдуть на біржу фрілансерів і звертаються за послугами, довіряючи свій сайт абсолютно не перевіреними людям, які, будемо відверті, в 90% випадків розчаровують замовників: зрив термінів, небажання “почути” клієнта – це ще фортуна, що фрілансер зовсім не пропав через кілька днів “годування сніданками”, і ви не моніторите його заходження і активність в соціальних мережах, сподіваючись хоч на якусь зворотний зв’язок.

Pravki вирішують цю проблему. Команда WP-фахівців ставить зважені прогнози по термінах виконання замовлень і чітко слідує ім. Людський фактор виключений, адже в разі неможливості виконання роботи одним фахівцем, його підстраховують інші; тому ваше замовлення буде гарантовано виконаний на найвищому рівні!

Вам сюди – https://pravki.com/

.