АВТОМОБІЛЬНІ СИСТЕМИ HARMAN ОТРИМАЮТЬ ПІДТРИМКУ MICROSOFT OFFICE 365 І CORTANA

Не секрет, що компанія Microsoft завжди хотіла наростити свою присутність в автомобільній індустрії. З виходом Windows 10 у неї, що цікаво, дійсно з’явилася така можливість. На виставці CES-2 016, що проходить в Лас-Вегасі, компанія Harman оголосила про те, що пакет програмного забезпечення Microsoft Office 365 і використовувані разом з ним хмарні технології будуть відтепер інтегруватися в її мультимедійні автомобільні системи.

Говорячи простою мовою, тепер, перебуваючи за кермом автомобіля, оснащеного мультимедійною системою Harman, водій зможе приділити час не тільки водінню, але й роботі з документами Office. А так як робота з документами під час водіння може бути дуже відволікаючим чинником, то на допомогу, на думку Harman, зможе прийти віртуальний помічник Cortana, яка також буде інтегруватися в систему.

Завдяки «Кортане», водії транспортних засобів, оснащених системами Harman, зможуть редагувати документи або, наприклад, створювати нові презентації в PowerPoint просто кажучи віртуальному помічнику про те, що необхідно зробити і яку інформацію додати. Звичайно ж, система розпізнавання голосу і раніше має ряд обмежень, проте в деяких випадках вона дійсно стає більш зручною альтернативою звичайним мишки і клавіатури, що використовується в будь офісному середовищі.

«Ця співпраця є для нас природним кроком у розвитку компанії HARMAN і ще одним щаблем до нашої мети створення більш сучасних, високотехнологічних, продуктивних і розумних автомобілів», – говорить Філ Айлер, президент HARMAN Connected Car.

«Водії хочуть отримати більш занурений, персональний досвід керування автомобілем. Разом з тим це бажання супроводжується потребами в більш високої продуктивності. Навіть за кермом. Наша співпраця з Microsoft дозволить задовольнити ці потреби і зможе привнести нову функціональність на автомобільний ринок, при цьому зберігши високий рівень безпеки та надійності, з мінімальним відволіканням уваги водія ».

Стає зрозумілим, що Cortana рано чи пізно стане повноцінним асистентом водія і стане управляти різними системами автомобіля, наприклад навігацією або кондиционерной системою. Для цього всього лише потрібно відповідне пристрій на базі Windows 10, яка зможе виконувати роль універсальної мультимедійної автомобільної системи.

Без всяких сумнівів, Windows 10 відкриває для Microsoft ті двері, які до цього моменту були для неї закриті, і дозволяє розширити свій вплив далеко за межі персональних комп’ютерів і лептопів.

.