Airbus представила новий найбільший в світі пасажирський літак

Airbus оновила А380 – найбільший в світі пасажирський літак серійного виробництва. Нова модель отримала назву А380plus.

трохи цифр

Вихідна модель двопалубного Airbus А380 літає вже 10 років. Його висота – 24 метри, довжина – майже 73 метри, розмах крила – близько 80 метрів. Лайнер без посадки може долати більш ніж 15 тисяч кілометрів. Вартість в стандартній комплектації – 320 мільйонів доларів. Лайнер може перевозити 525 пасажирів в рамках регулярних рейсів і до 853 чоловік – в чартерному варіанті.

оновлена ​​модифікація

Споруда A380plus обійдеться на 13% дешевше в порівнянні з першим варіантом лайнера. В чартерному варіанті новий літак зможе перевозити 933 пасажирів, тобто на 80 більше, ніж вихідна модель. Крім того, концерн поліпшив ряд характеристик лайнера. Про це авіабудівна компанія повідомила в Twitter.

Характеристики

A380 отримав нову конструкцію крила, яка дозволить знизити витрату палива на 4%. Також літак зможе довше перебувати в повітрі за рахунок збільшених сервісних інтервалів. В цілому Airbus підкреслює економічність і місткість нової версії лайнера, що робить його більш привабливим для авіакомпаній. За даними виробника, спектр нововведень дозволить істотно знизити витрати перевізників в розрахунку на пасажира.
Airbus показала свого «гіганта» на Паризькому авіасалоні в аеропорту Ле Бурже. За даними Reuters , компанія за допомогою оновленої моделі прагне повернути згасаючий інтерес до A380.

.