Програми для мобільних пристроїв

Зміни зразка відбуваються випадково в довгому шляху технологічного зростання. Відкриття електрики, перший стаціонарний телефон, перший мобільний телефон і зовсім недавню появу мобільних додатків. Творці мобільних телефонів були захоплені зненацька, коли Apple вийшов на сцену зі своїм революційним iPhone в 2007 році. Просувний апарат, як поєднання телефона, плеєра і Інтерент-комунікатора, Apple iPhone відкрив дорогу третій стороні – розробникам мобільних додатків. Тисячі розробників кинулися створювати різні додатки (Apps), які могли б працювати на iPhone. Індустрія в мільярди доларів народилася за ніч.

Еволюція програм для мобільних пристроїв.

Через деякий час, в 2008 році Google представив платформу Android. Інші гравці теж приєдналися повального захоплення додатками. Створення планшетних пристроїв також підігріло зростання індустрії створення додатків. Програми значно змінили мобільну індустрію, перетворивши голосове пристрій в багатоканальне, яке можна використовувати різними способами.

Мобільний додаток – за визначенням – це автономне програмне забезпечення, створене для мобільного пристрою, такого як мобільний телефон або планшетний комп’ютер, а також для ноутбуків. Користувачі мобільних додатків можуть використовувати свої пристрої для розваги (ігри, рецепти, подорожі, музичні програми), знайти інформацію (карти, попередження небажаних поїздок, новини, погода, банківські операції) або практичні функції (малюнок, контакти з друзями по електронній пошті або SMS). Нові та інноваційні сфери застосування постійно проводяться у великій кількості; можливості розвитку нових жанрів мобільних додатків безмежні.

Бізнесмени починають усвідомлювати, що наявність програм для мобільних апаратів стає необхідним, як веб-прісутсвтіе. Роздрібні продавці бачать можливим рекламувати і просувати торгівлю через мобільні пристрої. Спосіб, яким мобільний користувач за допомогою свого пристрою шукає предмети для покупок, грунтуючись на даних додатків, відрізняється від традиційного способу покупок.

Через рік з моменту випуску iPhone було продано близько 300 мільйонів додатків. В даний час близько третини користувачів мобільних телефонів у США мають програми в своїх телефонах, а кількість продажів програм зростає. У 2009 році було додано приблизно 2,5 мільярди додатків. Передбачувані продажу додатків в США оцінюються в 2,5 мільярда доларів в 2009 і до 21,6 мільярдів доларів в 2013 році.

Розробка додатків для мобільних пристроїв

Весь ринок допомагає розробникам створювати нові програми та швидко збувати свої розробки. Хапайте можливість, і ви не залишитеся за бортом вигідного бізнесу.

.