Продаж HTC Eternity

Не встигли Ви усвідомити, що 4,5-дюймовий дисплей смартфона Samsung Infuse 4G – це більше, ніж може охопити ваше око, або щонайменше втілення дисплея для смартфона на базі платформи Windows Phone 7, як компанія HTC анонсує свій HTC Eternity з дисплеєм ще більшого розміру – тепер це 4,7 дюймів.

Смартфон HTC Eternity на базі процесора 1,5 ГГц з дисплеєм 4,7 дюйма.

Модель HTC Eternity буде забезпечена величезним Super LCD-дисплеєм з роздільною здатністю 480×800 пікселів, і по вперто циркулюють чутки, одноядерним 1,5-ГГц процесором Qualcomm MSM8255. Новинка мобільного телефону під ім’ям HTC Eternity отримає 8-Мп камеру cдвойной світлодіодним спалахом і можливістю запису відео у форматі 720p, а також 1,3-Мп web-камеру на фронтальній панелі смартфона. Серед інших основних параметрів 16-Гб вбудована пам’ять, оперативна пам’ять 512-Мб, підтримка HSPA зі швидкістю 14,4 Мбіт / с, акумулятор ємністю 1650 мА / год і операційна система Windows Phone 7 Mango.

Хоча до цих пір неясно, коли чекати появи у продажу нового продукту компанії HTC на ринку, залишається сподіватися, що цей термін не буде відповідати його назвою і не займе “Eternity” (тобто “Вічність”). Хоча дисплей HTC Eternity не найбільший у своєму секторі, смартфон “затьмарили” 4,8 дюйми у Acer Iconia Smart, це не привід для насмішок над Eternity від HTC. Що, на вашу думку, є “фішкою” дисплея для смартфона?

.