Порівняння Sony Ericsson XPERIA Mini і Sony Ericsson XPERIA Mini Pro

Серія від Sony Ericsson XPERIA створила ряд компактних і потужних смартфонів. Це були X10 Mini і X10 Mini Pro. У минулому це були два найпотужніших компактних телефону, яких могла запропонувати технологія. Однак сьогодні це вже зовсім інша історія. Ось чому популярна лінійка оновила два телефони і створила нові Mini і Mini-Pro.

Огляд та порівняння телефонів: Sony Ericsson XPERIA Mini і Sony Ericsson XPERIA Mini Pro – два потужних і компактних телефону популярної серії.

Обидва порівнюваних телефони мають трохи більший дисплей у порівнянні з їх попередниками. У XPERIA X10 Mini і Рro версії використовували 2,55-дюймовий сенсорний екран, здатний давати дозвіл 240 х 320 пікселів. Найближчі версії телефону мають трохи більше 3,0 дюймовий ЖК-ємнісний сенсорний екран зі світлодіодним підсвічуванням, який дає дозвіл 320 х 480 пікселів. Це набагато краще дозвіл в порівнянні з останніми попередниками. Крім того наступні покоління смартфонів пропонують функції, які не підтримуються попередниками. Це мобільна технологія BRAVIA ENGINE. Ця ж технологія використовується в HDTV телевізорах Sony.

Дисплеї порівнюваних смартфонів XPERIA X10 Mini і X10 Mini Pro лише злегка змінилися. Тим не менш, обчислювальні потужності двох нових мобільних телефонів різко зросли. У попередніх версіях був процесор частотою в 600 МГц ARM 11 на чіпсеті Qualcomm MSM7227 з Adreno 200 GPU. У той час коли їх випустили, це було вражаюче. Проте, сьогоднішні стандарти і вимоги змінилися. Sony Ericsson XPERIA Mini працює на 1 ГГц процесорі Qualcomm Scorpion, чіпсеті QSD8255 Snapdragon з Adreno 205 GPU. А телефон Sony Ericsson XPERIA Mini Pro працює на 1 ГГц процесорі Qualcomm Scorpion, чіпсеті MSM8255 Snapdragon з Adreno 205 GPU. Ці нові процесори пропонують майже в два рази більшу тактову частоту і більш інтенсивну графіком.

Телефони-попередники йшли з попередньо встановленою версією Android OS 1,6 Donut. У минулому це була сама передова версія, яку Google Android міг запропонувати. Проте сьогодні зовсім інша історія. Android 1,6 вважається вже застарілої операційною системою і не відповідає сучасним вимогам. Два нових телефони пропонують найсучаснішу версію Android OS. Це Gingerbread 2,3, яка дозволяє користувачам більше насолоджуватися додатками, багатовекторністю, ефективним управлінням харчуванням та інтернетом. Android Gingerbread також має більш просунуту віртуальну клавіатуру, ідеальну для X10 Mini. Тим не менш, моделі X10 Mini Pro ця віртуальна клавіатура не потрібна телефону, так як клавіатура поставляється зі своєю власною кнопкової клавіатурою QWERTY.

Якщо ви шукаєте більш компактні смартфони, у яких від малого розміру не страждає продуктивність, ви знайдете ці якості в порівнюваних смартфонах Sony Ericsson XPERIA Mini і XPERIA Pro Mini.

.