Порівняння Sony Ericsson Xperia Mini і HTC Wildfire S

Залежно від характеристик і специфікацій сучасного мобільного телефону зростають витрати, які ростуть по висхідній спіралі. Деякі топові смартфони зараз будуть коштувати європейському споживачеві близько 500 євро без контракту, і, якщо ви будете підключатися до інтернету через інтернет провайдера, легко можна витратити більше 40 євро на місяць. Тим не менш, існують альтернативні варіанти – телефони, які коштують не захмарно дорого, але все ж пропонують вам повсякденне функціональність смартфона, яка вам потрібна. Додатковий бонус полягає в тому, що подібні смартфони відмінно виглядають, і ви можете пробачити їм те, що моделі, про які ми говоримо, фактично зараз не є флагманами модельних рядів. HTC Wildfire S і Sony Ericsson Xperia Mini – два компактних телефону, які не зірвуть банк, але як вони покажуть себе у порівнянні один з одним?

Порівняльне огляд характеристик двох бюджетних смартфонів: Sony Ericsson Xperia Mini і HTC Wildfire S.

В даний час телефони за не найвищу ціну не розуміють занадто великого компромісу з апаратної точки зору, одержуваного за ці гроші. Внутрішньо ці два мобільні пристрої вражають. Xperia Mini обладнаний потужним процесором в 1 Ghz разом з 512 МВ оперативної пам’яті. Додайте до цього графічний процесор Adreno 205 і ви отримаєте чіпсет, який забезпечує досить швидку роботу цього маленького телефону. HTC Wildfire S не дотягує до високої планки, традиційно встановлюється конкурентом Sony. Телефон оснащений процесором 600Mhz і відповідає Xperia Mini по оперативної пам’яті, що робить телефон досить швидким, але і не поміщає в одну лігу з Xperia по швидкості. Особливістю, якій все більше і більше споживачів користуються на своїх мобільних телефонах, є камера. Таке зростання популярності почасти відбувся тому, що в результаті підвищення якості на сучасних камерах виходить кристально чисте зображення, а не нудне і розмите, як було кілька років тому. Додайте до цього можливість зйомки відео, і ми розуміємо, що сучасний телефон насправді є по-справжньому мультимедійним пристроєм.

Sony Ericsson також виходить на перше місце в цій якості, завдяки поєднанню відмінною 5-мегапіксельною фотокамери з можливістю зйомки відео в HD-форматі. Wildfire S збігається з Sony Ericsson за якістю фотографії, але, на жаль, його VGA відео захоплення не конкурент HD.

Ситуація трохи врівноважується, якщо ми поглянемо на екрани Sony Ericsson Xpera Mini і HTC Wildfire S. Обидві фірми пропонують дисплеї з дозволом 320 х 480, але екран Sony трохи менше – 3 дюймовий, в результаті чого досягається трохи більш чітке зображення. Іншим чинником, що сприяє цієї додаткової чіткості, є включення інструмента “Bravia Mobile” Sony, який підвищує якість зображення. Екран HTC в 3,2 дюйма лише трохи більше, і, справедливо кажучи, дійсно пропонує велике зображення для бюджетного телефону, але додаткові технології в Xperia Mini забезпечують Sony Ericsson чергову перемогу. У чому HTC бере реванш, так це в дизайні телефону. Розмір не буде проблемою для будь-якої з цих моделей, так як обидва мобільних телефони важать приблизно по 100 грамів і неймовірно компактні. Wildfire S по відчуттях добре зроблений і дуже приємний для очей. Це на відміну від Xperia Mini, який, хоч і непогано виглядає, але відрізняється використанням пластику, який змушує виглядати телефон дешевшим, ніж він є в реальності.

Порівнянні телефони Sony Ericsson Xperia Mini і Wildfire S від HTC пройшли довгий шлях, щоб довести вам, що можна не витрачати цілий статок, щоб отримати високоякісний смартфон. Обидві ці моделі вражають, але в цілому враження від Xperia вище завдяки відмінному екрану і блискучим мультимедійних функцій.

.