Порівняння LG Optimus 3D і HTC EVO 3D

Ринок стерео смартфонів довгий час залишався у владі корейця LG Optimus 3D. Це була єдина трубка, яка пропонувала тривимірні відео, зображення, і графіку. Однак, недовго залишилося апарату бути монополістом – гряде випуск нового смартфона HTC EVO 3D.

LG Optimus 3D не буде єдиним стереофонії в Європі – гряде випуск

HTC EVO 3D

Порівнюємо LG Optimus 3D з HTC EVO 3D

Обидві трубки оснащені 5-мегапіксельними камерами, які володіють стереоскопічним ефектом. І та і інша трубка можуть відтворювати 3D картинки або відео. Однак більшість характеристик HTC EVO виглядають набагато краще.

Насамперед мобільний апарат тайванського виробництва пропонує більшу роздільну здатність, ніж у його корейського колеги. LG Optimus має дозвіл 480 x 800 пікселів на 4,3-дюймовому сенсорному тривимірному LCD-моніторі. Його корейський колега пропонує дозвіл 540 x 960 пікселів на такому ж 4,3-дюймовому сенсорному тривимірному S-LCD-моніторі. Обидва смартфони забезпечують стерео ефект без необхідності в застосуванні тривимірних окулярів.

Іншою перевагою, яким володіє тайванський “умнофон” є версія операційної системи. LG Optimus 3D працює на ОС Android Froyo (версія 2,2). Але, варто зауважити, що можливість апдейта все ж офіційно аннонсірована. HTC EVO 3D надійде у продаж з уже встановленою ОС Android Gingerbread.

На обличчя всі переваги використання останньої версії операційної системи: оптимізована мультизадачність, вбудований Adobe Flash Player для покращення роботи в мережі, більш зручна у використанні віртуальна клавіатура, і покращено електроживлення. Управління електроживленням важливо, так як обидва телефони йдуть з потужними функціями, що споживають енергію.

Крім операційної системи Google Android, HTC EVO 3D оснащується потужнішим порівняно з LG Optimus 3D двоядерним процесором. Двоядерний 1,2 ГГц процесор тайванського стерео Android-смартфона побудований на базі чіпа Qualcomm MSM8660. Цей чіп має відеоприскорювач Adreno 220 GPU. Корейський смартфон має два ядра Cortex-A9 від ARM з частотою всього 1 ГГц на чіпсеті TI OMAP4430. Графічне ядро ​​процесора – PowerVR SGX540 GPU. Як Ви можете бачити, HTC EVO 3D перевершує Optimus з обчислювальної потужності.

З усіма цими перевагами HTC EVO 3D скоро почне завойовувати увагу користувачів. Ринок тривимірних смартфонів більше не буде обмежуватися єдиною пропозицією.

.