Порівняння HTC Evo 3D і Samsung Galaxy S2

Смартфон Samsung Galaxy S2 відповідає новітнім технологіям для мобільних телефонів, від двоядерного процесора до прекрасного дисплея Super AMOLED з високою якістю зображення, завдяки чому на справжній момент апарат, найкращий стільниковим телефоном. Однак, в одному Samsung відстає від інших виробників мобільних телефонів. Це 3D технології. Конкурент компанії Samsung виробник HTC представив висококласний телефон Evo 3D з можливістю перегляду 3D-контента. Отже, якщо ви хочете придбати високоякісний смартфон, чому ви віддасте перевагу: Samsung або HTC?

http://youtu.be/X15wf3T43-A

Порівняльний огляд смартфонів HTC Evo 3D і Samsung Galaxy S2

І так, порівняльна битва HTC Evo 3D vs Samsung Galaxy S2. В обох цих смартфонів великий 4,3-дюймовий дисплей, але у них різні технічні характеристики. Samsung має дисплеєм формату Super AMOLED, що гарантує яскраве і чітке зображення. Він трохи відрізняється від стандартного дисплея AMOLED тим, що сенсорний шар вже вбудований в дисплей, завдяки чому Galaxy S2 телефон став тоншим. У HTC дисплей Super LCD, що споживає менше енергії, з чудовими горизонтальними кутами огляду, розроблений компанією Sony. Деякі можуть сказати, що якість зображення в Samsung на порядок вище, але якщо порівнювати безпосередньо два ці смартфона, то між ними немає особливих відмінностей. У чому Evo 3D дійсно має значну перевагу, це в тому, що смартфон надає можливість перегляду 3D-контента. Саме тому доведеться віддати перевагу дисплею HTC. Однак, якщо не брати до уваги функцію перегляду фото і відео в 3D, в усьому іншому смартфон від Samsung, можливо, затьмарює смартфон від HTC.

Через те, що обидва смартфона володіють дисплеєм однакового розміру, загальні габарити девайсів майже однакові. Вони не відносяться до категорії компактних пристроїв, проте завдяки технічним характеристикам дисплея у смартфона Samsung товщина корпусу складає всього 8,49 мм, на 3,5 мм менше, ніж у відносно тонкого Evo 3D. Дизайн HTC Evo 3D трохи відрізняється від моделей цієї лінійки. Зазвичай моделі HTC відразу впізнати за їх злегка зігнутим краях корпусу, але в цій моделі розробники вважали за краще зробити кутові краю, що випадковим чином збіглося з дизайном Samsung Galaxy S 2. Такий дизайн дійсно вигідно виглядає у смартфонів з великим дисплеєм і надає їм ультрасучасний вигляд. Обидва мобільні пристрої працюють на останній версії операційної системи Android, але у них свої власні вбудовані інтерфейси. У цьому плані модель Evo 3D HTC перевершує Galaxy S 2 Samsung завдяки простим, але тим не менш чудовим дисплеям. HTC Sense UI, можливо, самий кращий користувальницький інтерфейс на даний момент, дійсно перетворює використання цього смартфона в задоволення.

Головне питання при виборі між цими двома телефонами тепер, потрібні вам чи ні функції 3D. Якщо ні, то найкращим вибором стане смартфон Samsung Galaxy S 2. Якщо ж вас цікавлять такі новітні технології в мобільних телефонах, як 3D, в такому випадку краще смартфона Evo 3D вам не знайти.

.