Планшети на Android

Для непосвячених власників магазинів мобільних телефонів, а також для споживачів – основні популярні бренди телефонів це Samsung або Motorola. Ці торгові марки затребувані, завдяки постійній рекламі їх різних моделей. З кожним новим впуском телефону компанії Samsung або Motorola, Вам доведеться бачити цю нову модель всюди: в газетах, по телебаченню, а також в інтернеті.

Основний модельний ряд планшетних ПК на базі операційної системи Android від Google.

Немарочні планшети Android – чим краще технологія, тим більше віддача.

Проте, чи відомо Вам, що під вуаллю популярності цих брендів таїться та ж операційна система або програмне забезпечення, що гарантують гладку роботу смартфона? Модифікації характеристик відрізняють одну торгову марку від іншої. Споживачі, які купують у Вашому магазині мобільний телефон, будь це Motorola або Samsung, платять більше за бренд, ніж за технологію.

Операційна система Android

Існує кілька ОС для смартфонів. Компанія Apple представляє ексклюзивне запатентований програмне забезпечення для розвитку своїх постійних мобільних телефонів і гаджетів таких, як iPhone, iPоd, iPad та інші. Але зараз є альтернативне відкрите програмне забезпечення Android від компанії Google.

Подяка планшетним комп’ютерам Android.

Завдяки революційної ОС Android oт Google тепер можливо створювати масу гаджетів, включаючи успішні планшети, які швидко змінюють правила комп’ютерного світу. Більше не потрібно залежати від дорогих, фірмових і громіздких комп’ютерів, щоб підключиться до інтернету. Android-планшети важливі для інформаційної технології, так як Android-планшети забезпечують користування комп’ютером у будь-якому місці за невисоку ціну. Підприємці з легкістю впроваджують недорогі планшети з Android в свою діяльність завдяки їх технологічної продуктивності.

Немарочні планшетний ПК на базі Android зачаровують продавців і покупців.

Враховуючи те, що всі брендові планшети мають ті ж процесори і звукові системи, а різняться лише кольоровим оформленням, – користувачі вибирають планшетний Android-комп’ютер тільки за його бездоганну технологію.

Задумайтеся над цим.

Вигідна ціна на кращі планшети, наприклад, планшетний комп’ютер HTC Flyer коштує близько 730 доларів, планшет працює на базі Android Gingerbread, пропонує 7-дюймовий екран, можливість 3G і Wi-Fi зв’язків, а також оснащений камерою в 5 мегапікселів і процесором Qualcomm CPU з тактовою частотою 1 ГГц.

Планшетний ПК Xoom Motorola приблизно коштує 600-800 доларів залежно від обраного Вами тарифного плану. Це один з недорогих планшетів з величезною кількістю таких характеристик, як двоядерний процесор Nvidia Tegra 2, дві відеокамери, роз’єм HDMI та інше.

І нарешті, планшетний комп’ютер Samsung Galaxy Tab з 7-дюймовий мультисенсорним дисплеєм, новітнім програмним забезпеченням Android 2,2 і процесором Hummingbird частотою 1 ГГц для підтримки 3D-графіки. Ціни на планшетний ПК коливаються від 200 доларів до 400 доларів і, можливо, є цінами ввезеної продукції.

iPad від компанії Apple, вперше представила планшетний комп’ютер, коштує 499 доларів з Wi-Fi зв’язком та внутрішньою пам’яттю 16 Гб. А ціна на iPad модель з розміром пам’яті 64 Гб і функцією Wi-Fi буде Вам коштувати більше 829 доларів.

Однак, якщо раптом Ви виявите місцеву торговельну марку, наприклад, планшет Eximus на платформі Android 2.1 з повним набором характеристик: 7-дюймовим сенсорним екраном, Wi-Fi, відеокамерою і роз’ємом HDMI всього за 132,45 доларів (доставка включена), Ви тут ж погодьтеся, що цей немарочні Android-планшет саме те, що треба. Гуртові ціни на планшетні комп’ютери дуже низькі – 115,43 доларів без плати за доставку для великих замовлень.

Купуючи фірмові планшети Android, Ви переплачуєте за стильний і привабливий зовнішній вигляд планшетного ПК, а також за відому марку. Тим не менше, Ви будете здивовані тим, що не тільки заощадили свої гроші, але також тим, що крокуєте в ногу з прогресом мобільних технологій.

Ось чому потрібно користуватися немарочні планшетами Android.

Немарочні планшетні комп’ютери пропонують різноманітність дизайнів, а також заощадять Ваші гроші при покупці комп’ютерної техніки. Роздрібним торговцям необхідно старанно вибирати постачальників, оскільки далеко не всі планшетні ПК на базі ОС Android за заводськими цінами відмінної якості. Експертна оцінка, найкращі виробники та онлайн портали повинні допомогти Вашим вибором дешевого планшетного комп’ютера з гідними характеристиками.

.