Підставка для ноутбука

Купівля підставки може викликати таку ж головний біль, як і при виборі додаткових пристроїв і аксесуарів для ноутбука. У цій справі важливо прицінитися і знайти саме те, що потрібно. Немає сенсу купувати першу, що попалася під руку підставку для ноутбука, а потім усвідомити, що це не підходить Вашим вимогам.

У продажу онлайн магазинів доступні різноманітні підставки для ноутбуків.

Ми пропонуємо список найкращих варіантів підставок для ноутбуків на Ваш вибір. І нижче ми детально розглянемо дві кращі моделі підставок для ноутбуків:

Підставка Griffin Elevator

Ця підставка для ноутбука досить затребувана і це справедливо. Griffin Elevator довговічна, гладка і задовольнить потреби кожного користувача ноутбука. Створена з думкою про Вас, ця регульована підставка може підняти ноутбук до рівня Ваших очей.

Підставка Griffin Elevator виготовлена ??з металу і підійде для більшості моделей ноутбуків, а також, цю підставку легко зберігати завдяки складному дизайну. Гумові насадки, що перешкоджають ковзанню, усувають ризик Вашого ноутбука зісковзнути зі столу. У піднятому положенні, підставка забезпечує відмінний теплоотвод від корпусу ноутбука, щоб уникнути перегріву еелектронного пристрої та відмови жорсткого диска. Ми настійно рекомендуємо Вам цей продукт.

Підставка U Top Laptop Stand

Підставка для ноутбука U Top від компанії Ergonomic Cafe, хоча це і не найпривабливіша підставка, але вона виконує обіцяне для ноутбуків. Корисними перевагами аксесуара є покращене ергономічне розташування ноутбука, тонкість і легкість корпусу та унікальний дизайн, зручний під час подорожей, а також шість способів регулювання висоти і чотири роз’єми для кабелю; визначено рідкісні можливості для підставки невеликого розміру. U Top – цільна зі згином і товщиною 3 мм, забезпечує портативність і зручність у подорожах. Підставка U Top заслуговує Вашої уваги, особливо якщо Вам доводиться багато подорожувати з ноутбуком.

Зроби сам підставку під ноутбук

Якщо у Вас є трохи часу для виробів і немає бажання витрачатися на підставки під ноутбуки, відправляйтеся в інтернет на сайт Google і пошукайте саморобні підставки для ноутбуків. Оригінальні, прості і, насамперед, недорогі дизайни дозволять створити свою підставку до ноутбука необхідного кольору, відповідного матеріалу і розміру.

Єдиною перешкодою в цьому може бути тільки обмеженість Вашої уяви і брак інструментів, що б зробити підставку під ноутбук своїми руками.

.