Підставка Belkin Cushtop проти Griffin Elevator

Купивши ноутбук, через час Ви можете відчути деяку незручність при користуванні свого портативного комп’ютера. Згорбившись над клавіатурою, Ви навіть можете молити про позбавлення від цього дорогого комп’ютера, який, як Ви раніше вважали, дасть Вам волю. Купівля підходящої підставки полегшить цю напругу. Фахівці з охорони здоров’я та безпеки постійно рекомендують, щоб екран знаходився на рівні Ваших очей на відстані витягнутої руки. Без підставки цих вимог неможливо досягти. Підставки Belkin Cush і Griffin Elevator представляють різні рішення цієї проблеми.

Порівняння аксесуарів або огляд підставок для ноутбуків: Підставка для ноутбука Belkin Cushtop проти підставки Griffin Elevator.

Підставка для ноутбука Griffin Elevator:

Аксесуар виготовлений з відполірованого алюмінію, підходить для будь-якої моделі ноутбука. Міцна конструкція з трьох компонентів проста в обігу, підставка Griffin Elevator розміщує екран ноутбука на рівні Ваших очей. Довгі гумові смужки міцно чіпляються як до ноутбука, так і до поверхні стола, щоб запобігти випадковому падінню портативного комп’ютера. Griffin Elevator забезпечує вільне місце для додаткової клавіатури і миші для того, щоб Ви розслабилися і не нависали над екраном.

Забезпечується вільна циркуляція повітря навколо ноутбука, усуваючи неприємні випадки перегріву лептопа.

Підставка до ноутбука Belkin Cushtop:

Ця підставка була створена з інших міркувань, ніж Griffin Elevator. Аксесуар Cushtop виглядає як тепла і зручна зимова муфта, на якій розташовується Ваш ноутбук. Хоча підставка для ноутбука Belkin Cushtop і піднімає лептоп, але ця підставка не відповідає ергономічним вимогам, як це робить Griffin Elevator. Так як ця м’яка підставка лягає на ваші коліна, важко уявити використання з нею додаткової клавіатури або мишки.

Підставка Cushtop створена для захисту Ваших колін від нагріву ноутбука. Однак, незрозуміло наскільки підставка Belkin Cushtop виконує це завдання, оскільки кожен сантиметр нижній частині лептопа контактує з підставкою, яка не забезпечує ніякого простору для вентиляції.

Але всередині підставки Cushtop є заглиблення, куди можна сховати шнур живлення або інші дроти, що досить корисно в русі.

Підсумок порівняння підставок для ноутбуків або краща підставка для ноутбука.

Якщо Ви дбаєте про ергономічності і перегрів ноутбука, сміливо купуйте підставку Griffin Elevator. Аксесуар Cushtop – це підставка для розваги, але професійним користувачам портативних комп’ютерів і студентам необхідна підставка під ноутбук Griffin Elevator, відповідна істинним вимогам роботи за ноутбуком.

В одній з нових статей буде розказано, як зробити підставку для ноутбука з вентилятором. Упевнені, що тепловідвідні підставка для ноутбука зроблена своїми руками (хендмейд) прийдеться до смаку багатьом користувачам ноутбуків.

.