Перехід на Android Gingerbread

На цьому тижні Google випустив новітню платформу Android, версію 2,3, під назвою Gingerbread. Це оновлення поліпшить користувальницькі враження за допомогою більш високій швидкості, поліпшеної керованості і введення тексту. Є також і інші поліпшення. Вам потрібно просто знайти в пошуку Google платформу Android 2,3.

Чи слід переходити на оновлену версію Android Gingerbread 2,3?

На цьому тижні я пішов вперед і удосконалив свій Sprint EVO 4G новою платформою. Після апгрейда і продовжив використовувати стандартний ROM, який я використовував з платформою 2,2, і помітив невелику різницю у швидкості обробки даних при відкритті додатків, а введення тексту був менш важким. Так, Android платформа 2,3 виконує обіцяне.

А тепер про негативний. Я зайшов на кілька форумів Android у пошуках самих останніх і прекрасних ROM для платформи 2,3. Я спробував два ROM і не отримав нічого, крім незручностей. Я вибрав ROM, які я використовував з платформою 2,2, так як знав, що їм можна довіряти. Спочатку я спробував поліпшити мою версію ROM від Myn, яку я пару місяців використовував з платформою 2,2 і яка мені дуже подобалася. Myn ROM завантажив все швидко, потім перезавантажився і завис у стадії завантаження. Я намагався видалити Zip-файли та встановити знову, але зіткнувся з тією ж проблемою.

Потім я перейшов до CyanogenMod7 (CM7). СМ – дуже милий ROM, який включає користувача настройки. Можна персоналізувати свій телефон різними способами використання СМ. СМ7 такою ж. Було весело мати його в телефоні, але у нього не було додатків Google, включаючи Market (що дуже важливо). Я знайшов патч для цієї проблеми, і це змусило мій девайс завантажуватися ще раз. Ще одна версія, яку я бачив, не мала доступу до камери, щоб зберігати фотографії на SD-картці. Вона може зберігати їх тільки в пам’яті телефону, що далеко не ідеально.

У підсумку я повернувся у колишньої версії ROM. Якщо ви хочете перейти до платформи Gingerbread, вперед. Але якщо ваша мета – це отримати новий, крутий ROM, то слід почекати місяць або два, поки технічні генії мобільного світу зроблять усе доопрацювання. ROM нестабільний не через розробників, а через те, що він новий і випущений в Beta-версії.

.