Оновлення iOS і несправності

Ваш iPad дасть вам знати, якщо є доступні оновлення для встановлених на iPad додатків. Слід завжди оновлювати програми, якщо вийшло нове оновлення. Розробники впускають оновлення, щоб ввести нові функції і відрегулювати старі. За поновлення зазвичай не потрібно платити. Тим не менш, Apple раніше вимагала плату за поновлення iOS системи.

Проста локалізація та усунення несправностей iOS: засоби оновлення та усунення несправностей для додатків iPhone, iPad і iPod.

На вашому мобільному пристрої з’явиться повідомлення від App Store або директорії App Store. Це маленька цифра всередині червоного кола. Ця цифра позначає кількість доступних оновлень. Ще один спосіб дізнатися про доступні оновлення – це перевірити секцію програм в бібліотеці iTunes. Там також буде повідомлення про виправлені версіях.

Оновлення з вашого комп’ютера

Виконайте наступне: щоб з’ясувати, для яких додатків є оновлені версії, клікніть на секцію програм в бібліотеці iTunes. З’явиться список програм, для яких є доступні оновлення. Ви можете оновити один додаток або відразу все. Програми вашого iPad стануть сучасними, як тільки ви синхронізуєте свій iPad і iTunes.

Оновити програми з iPad

Виконайте наступне: наберіть App Store і натисніть на секцію програм. Виберіть назву додатка, що хочете відновити. Або оновіть все.

iPad підкаже ваш Apple ID. Введіть його, і додаток швидко поновиться. Слід з’єднатися з WIFI, якщо хочете уникнути витрат, крім того, це самий найшвидший шлях.

Не потрібно мати багато версій програм iPhone або iPad, але час від часу випускаються нові версії. Деякі визначено випускаються для локалізації та усунення несправностей, що зводиться до трьох пунктів.

Якщо щось не так:

Перевірте наявність оновлень. Розробники випускають Beta-версії програм і коректують їх пізніше, щоб заробити гроші.

Спочатку вимкніть свій iPad, а потім увімкніть. Іноді при установці потрібно заново включити планшет. Як і комп’ютер.

Якщо версія не змінюється, то, можливо, зіпсовано додаток, тоді слід видалити додаток і завантажити його знову зі сховища додатків – App Store. Поки ви підписані на цю програму з тим самим Apple ID, вам не потрібно платити.

Перевірте: “Проста локалізація та усунення несправностей iOS: гід по більшості версій для iPhone, iPad і iPod Touch”.

.