Olympus PEN Mini: фотокамера

Шанувальникам фотографії та поціновувачам фототехніки слід познайомитися ближче з серією Olympus PEN, яка є представницею цілої лінії виробів стандарту “Micro Four Thirds” даної компанії і, як вважається, зближує своєю появою компактні, стильні фотоапарати класу “Point And Shoot” і більші за розміром , а іноді і більш важкі вироби класу DSLR. Новий фотоапарат Olympus PEN Mini, або більш відомий як E-PM1, за своїм розміром можна порівняти з моделлю Olympus XZ – 1, хоча і трохи більше по ширині, і несе в собі ряд нових функцій, таких як сенсорний дисплей, нові фірмові пристрій обробки зображення і датчик, а також удосконалена електрична схема, яка повинна забезпечити менше енергоспоживання і збільшення терміну служби батареї.

Перед вами неофіційно оприлюднене фото нового фотоапарата “Olympus PEN Mini”.

Згадується також про надшвидкому автофокусі, який, за словами представників компанії, перевершує Panasonic GH2 AF і багато DSLR-камери на ринку, що само по собі досить сміливе і вражаюче заяву. Хоча це дійсно було б приємним нововведенням, так як більш стара модель Olympus PEN E-P1, даючи можливості робити прекрасні знімки, все ж була розкритикована за повільну систему автофокуса: знімки гарної якості обмежувалися пейзажами та ландшафтами; в разі зйомки якого-небудь дії або , наприклад, весілля (що вимагає швидкого реагування, щоб встигнути зафіксувати момент) якість отриманих знімків можна було залишати без коментарів (хоча не можна сказати, що воно зовсім нестерпне, але далеко до ідеалу).

З чуток, новинка буде показана світу в кінці червня. Але до цього моменту нам доведеться задовольнятися цією неофіційною фотографією.

.