Obscura Cam для Android

У вас коли-небудь бували божевільні вихідні або бурхлива ніч з хлопцями або дівчатами і прокидаючись наступного ранку ви знаходите двадцять фотографій з собою, які були помічені в соціальній мережі Facebook? Зняття оцінок може працювати самостійно, якщо звичайно ніхто ще не бачив ці фотографії. Для деяких роботодавців існує обов’язок підтримувати належний і “чистий” образ себе в соціальній мережі, оскільки він відображає імідж компанії, ось чому ви можете помітити, що деякі ваші друзі надзвичайно схвильовані, коли ви завантажуєте їх “компромісні” фотографії на сайти соціальної мережі.

Obscura Cam це додаток для Android, яке дозволяє підтримувати ваші фотографії конфіденційної.

Купуйте Obscura Cam, яка є новим додатком для Android, програма була розроблена в рамках спільного проекту Guardin Project і NGO WITNESS. Додаток можливо і не було розроблено для того, щоб допомогти вам приховати ваше обличчя на фотографіях після вихідний вечірки, а швидше Obscura Cam було розроблено для того, щоб підвищити конфіденційність ваших фотографій.

Додаток працює так, що воно видаляє всі метадані EXIF ​​на фотографіях, тобто GPS місце розташування, штампи час, дату, модель камери і так далі. Про програму так само повідомляється, що можна використовувати вбудовану Android Face Protection бібліотеку і алгоритм для автоматичного пошуку розмитого особи, хоч ми і не впевнені як воно може виглядати. Ми так само угадуємо, що є так само ручний метод, який ви зможете використовувати, щоб розкласти на пікселі розмиті особи або накласти на них Groucho Marx окуляри. Існують ймовірно більш шляхетні застосування для цього додатка, але на даний момент розмитість наших осіб в “компромтірующіх” фотографії з бурхливої ​​вечірки є серйозним приводом, щоб купити це додаток.

.