Nokia телефони з сонячними батареями

Сьогодні рідкісна компанія не цікавиться різними енергозберігаючими технологіями. У зв’язку з цим не дивно, що Nokia запустила проект, в рамках якого вона відправила чотири мобільні телефони C1-02 з сонячною панеллю на зворотному боці в різні частини світу для перевірки на практиці можливості створення телефону, що працює від сонячної батареї.

Компанія Nokia проводить тестові випробування мобільних телефонів з сонячними батареями.

Мобільні апарати були відправлені до Кенії, Фінляндію, Швецію та на судно, що курсують по Балтійському морю. “Чорний ящик” всередині апаратів постійно записує обсяг сонячної енергії, доступний в реальних умовах використання телефону під час тестування. У Кенії користувач є охоронцем, працюючим в Найробі. За полярним колом в Утсйоки (Фінляндія) телефон знаходиться в руках технічного дослідника місцевого університету. Ще один телефон використовує моряк в Балтійському морі і, нарешті, у Швеції тестує апарат шістнадцятирічна дівчинка-скаут, яка перебуває в скаутському таборі.

Незважаючи на добрі наміри по створенню мобільного телефону, що працює від сонячної батареї, виникає законне питання: якщо більшу частину часу телефони знаходяться в кишенях або сумках власників, то як вони будуть заряджатися? Здається, телефон потрібно буде залишати для зарядки, однак дуже багато працюють в офісі, де немає доступу прямого сонячного світла. Компанія Samsung представила також подібний телефон Samsung Replenish, проте багато повідомляють, що сонячна зарядка не працює так, як замислювалося. Можливо, компанії Nokia вдасться домогтися більш значних успіхів у цьому напрямку?

Детальніше ознайомитися з проектом можна в спеціальному блозі компанії Nokia.

.