Nokia E7

Nokia E7 недавно з’явився в магазинах Європи та Сполученого Королівства і вже завоював серця багатьох ентузіастів. Дана модель є однією з найбільш різнобічних і передових телефонів лінійки Nokia, смартфон E7 має величезний сенсорний екран, висувну QWERTY-клавіатуру і камеру на вісім мегапікселів.

Огляд характеристик багатофункціонального смартфона Nokia E7.

У цій статті я сконцентрую Вашу увагу на виграшних властивості камери телефону, щоб Ви змогли вирішити, чи підходить Вам покупка Nokia E7 чи ні.

І так характеристики Nokia E7 …

Висувна клавіатура. Безсумнівно, одним з комерційних факторів є висувна QWERTY-клавіатура смартфона. Клавіатура E7 від Nokia висувається уздовж екрану, її прекрасне розташування забезпечує зручний набір тексту для ділових людей або тих, хто бажає бути продуктивним навіть на ходу, наприклад, для студентів. Дана QWERTY-клавіатура особливо сподобається любителям активних текстових листувань або електронних листів, і навіть тим, хто вважає за краще користуватися механічною, а не сенсорною клавіатурою на мобільному телефоні. Крім того, у смартфона Nokia E7 є і екранна QWERTY-клавіатура, яка забезпечує чудове користування одній вільною рукою, що може здатися навіть більш зручним, ніж набір тексту двома руками на механічної.

Цифрова камера 8 мегапікселів. Можливо стільниковий телефон Nokia E7 не пропонує такий же дозвіл як його родич телефон Nokia N8 (який може похвалитися колосальної 12-мегапіксельною фотокамерою), але матриця з 8 мегапікселями смартфона Nokia E7 дарує знімки чудової якості. Дозвіл камери стільникового апарата 3624 x 2448 пікселів гарантує відмінні фотознімки з високим рівнем деталізації і чіткості.

Ентузіастів зацікавить наявність ефектів для обробки зображень, ці ефекти прості у використанні навіть для початківців користувачів або для тих, хто хоче робити випадкові знімки під час прогулянок. Фіксована фокусування, подвійний світлодіодний спалах, функція виявлення особи та геометкі – це додаткові властивості фотокамери Nokia E7. Камера телефону дозволяє записувати HD-відео у форматі 720p. Завдяки роз’єму HDMI в телефоні можна відтворювати власноручно записане відео на сумісному телевізорі і насолоджуватися переглядом на великому екрані.

Природно, красивий смартфон Nokia E7 може похвалитися не тільки клавіатурою і фотокамерою, мобільний телефон також має повної мультимедійної сумісністю, потужним процесором, виходом в інтернет з інтегрованими соціальними мережами і можливістю роботи з документами Microsoft Office.

Якщо Ви збираєтеся купити новенький смартфон, слід звернути Вашу увагу на нову модель Nokia E7, особливо якщо Вам набридли Apple-гаджети і Android-телефони, які, здається, вже є у кожного.

.