Невинність за iPhone

Весь світ облетіла новина, що дівчинка-підліток з Китаю виставила на продаж свою невинність в обмін на новий iPhone 4. Виявилося, що в якості свого “рекламного” засоби вираження вона вибрала Weibo – китайський веб-сайт для ведення мікроблогів, практично не відрізняється від Твіттера. Причина цього? Щоб мати iPhone 4, адже батько дівчинки відмовився купити смартфон від Apple.

Дівчинка-тінейджер з Китаю продасть цноту за iPhone 4.

Джерела стверджують, що дівчинка розмістила своє фото (не оголене) на Weibo на додаток до особистої інформації. В основному вона отримувала невтішні відгуки на своє прохання починаючи з того, що айфон не варто подібного роду торгівлі. Деякі ж говорили (або жартували), що їй варто розраховувати на iPhone 5, вихід якого планується незабаром.

Досить цікаво, але ж люди роблять божевільні речі, щоб придбати пристрої, що працюють на ОС Android. Про що це говорить? Власники Android більш просунуті або безжалісний маркетинг компанії Apple дуже добре виконує свою роботу, роблячи свій товар настільки бажаним, що це виходить за межі здорового глузду і розуміння?

Раніше, як повідомляють, в квітні цього року, китайський хлопчик продав на чорному ринку свою нирку за 3,400 доларів, щоб купити планшет iPad 2. Що ви думаєте про все це? Ця новина розіграш чи реальність?

.