Навіщо потрібен iPad

Компанія Apple випустила новий планшетний комп’ютер iPad 2,0 через рік з дня виходу першої версії iPad. Apple iPad одноосібно сформував ринок подібних гаджетів після своєї появи і завжди домінував над іншими планшетами. Не кажучи вже, що iPad – це самий перший планшетний комп’ютер, але існують і інші аналоги на ринку. Однак користувачі переконалися, що слід купувати тільки iPad. Планшет iPad 2,0 є покращеною версією свого попередника для збільшення задоволення користувачів.

Чому слід купувати планшет iPad 2,0 або навіщо потрібен iPad простій людині.

Планшетний комп’ютер iPad 2,0 має 9,7-дюймовий або 250 міліметровий екран, що перевищує розміри дисплея будь-якого іншого планшета на ринку гаджетів. Для порівняння візьмемо модель Kindle з 7-дюймовим екраном. Дозвіл екрана iPad 2,0 таке ж, як і у його попередника – 1024 на 768 пікселів. І правда, зовні планшет практично не змінився, але якщо розглядати “начинку” планшета, то iPad 2,0 оснащений новим і більш потужним двоядерним процесором A5 CPU.

Як тільки Ви візьмете в руки планшетний ПК, Ви відразу відчуєте різницю – вага планшетника всього 680 грам – це найлегший при такому розмірі планшет з усіх існуючих конкурентів. Але iPad 2,0 навіть легше перше iPad на 80 грам, а також легше свого головного конкурента, планшета Motorola Xoom на 50 грам. Планшет iPad 2,0 також на 33% тонше своєї першої версії.

Найбільш привабливою особливістю iPad 2,0 є наявність фронтальної і задньої камер. Фронтальна камера особливо корисна при вчиненні відеоконференцій – більше того, для цієї функції планшет має додаток Facetime. Сервіс Facetime дозволяє робити відео дзвінки будь-якому іншому користувачеві цього сервісу, що доступний на iPhone 4 або комп’ютерах Mac і, звичайно, на iPad 2,0. Фронтальна камера – 0,3 Мпікселей, дозволяє записувати відео в VGA-дозволом, а задня камера – 0,7 Мпікс, може знімати відео в якості до 720p і з частотою до 30 кадрів в секунду.

Кілька стандартних програм поставляються в комплекті з операційною системою планшета iPad 2,0, а саме: Пошта, Підтримка браузер Safari, Відео, сервіс iTunes, програма YouTube, аудіо / відеоплеєр iPod, інтернет-магазин App Store, Замітки, Календар, додаток iBooks , Карти та Контакти. Важливим додатком є ??App Store – це надзвичайно успішний онлайн-магазин, тому що з моменту його появи було нараховано понад сім мільярдів завантажень. За допомогою каталогу додатків App Store можна купувати і завантажувати ігри, додатки, соціальні програми і будь-які інші цікаві програми. Всі можливості планшета iPad 2,0 кажуть про надзвичайну корисність Apple планшетника, з якою зіткнулися мільйони користувачів по всьому світу.

.