Мобільні фільми

Є одна річ, яку я більш ніж ненавиджу – це коли треба довго їхати на роботу чи до школи, робити при цьому абсолютно нічого, і протягом цієї тривалої поїздки нудно до смерті. Для деяких людей це не проблема, але якщо ви такий же, як я, то ви знаєте, що абсолютно ненавидите це почуття нудьги, гризе вас зсередини. Коли я потрапляю в таку ситуацію, я просто йду в “щасливе місце”. У цьому місці, в моїй голові, знаходиться мій особистий кінотеатр. Так, я люблю дивитися фільми. Я навіть один раз намагався брати мій портативний DVD плеєр в одну з цих довгих поїздок, але справа в тому, що плеєр занадто громіздкий, щоб його носити з собою. А ще гірше було в години, коли простір було обмежено, і багато людей, дивлячись на мене, веселилися, що я тягаю такі громіздкі речі. Довелося здатися порожній тупості того дня. Але люди з фобією нудьги тепер можуть не турбуватися. Я виявив прекрасну річ, яка розважає мене в той час, коли я застряг у пробці або перебуваю в тривалій поїздці. Це – витончені компактні штуки під загальною назвою мобільні фільми.

Розваги в дорозі за допомогою мобільних телефонів.

Я впевнений, що ви чули про мобільних фільмах не раз, ну або хоча б раз, тим більше, що зараз ми живемо в епоху, коли все може бути компактним і може поміститися в долоні або в кишені піджака. Перегляд мобільних фільмів схожий на перегляд домашнього відео про ваші кращі часи, записаного в пам’ять телефону або цифрової камери. За винятком того, що мобільні фільми являють собою широкий вибір справжніх фільмів, які тільки що були випущені. Ви можете вибирати фільм для мобільного телефону будь-якого жанру, з будь-якою назвою, який ви захочете.

Ці мобільні фільми можна завантажити великої кількості інтернет сайтів, які пропонують величезну різноманітність високоякісних фільмів, і які можна переглядати за допомогою будь-якого з ваших портативних гаджетів. Звичайно, фільми для мобільного завантажити безкоштовно можна. Скачати фільми для мобільного телефону просто скориставшись пошуковою сісетмой Google, і ви навіть можете прискорити завантаження, вибравши заархівовані файли. Просто доведеться використовувати іншу програму для “розпакування” фільмів, коли ви закінчите завантаження фільму.

Подібні сайти зазвичай стягують невелику плату за фільм, який ви хочете завантажити. Але ви будете час від часу зустрічати сайти з дуже маленькою вартістю стрибка фільмів, або навіть з безкоштовним скачуванням кіно. Просто переконайтеся, що ці кіно сайти є законними, і не поширюють віруси або будь-які шпигунські програми. Фільми, як правило, розташовані за жанром, але, якщо ви не впевнені в назву того фільму, що ви шукаєте – є панель пошуку. Деякі сайти мають свої фільми для мобільних телефонів за алфавітом, що набагато полегшує завдання, якщо ви знаєте точну назву шуканого фільму.

Після завершення завантаження фільму ви розпаковуєте заархівований файл в окрему папку, де зберігаються всі ваші мобільні фільми. Як тільки це буде зроблено, ви зможете завантажити відео файл на ваш iPod, tablet РС, або на будь-який ваш улюблений мобільний телефон, здатний відтворювати відео.

Ці фільми зазвичай йдуть в форматах, таких як MP4, 3GP, Xvid або DivX, так що ви повинні бути впевнені, що ваше портативний пристрій або телефон буде підтримувати формат файлів, що завантажуються. В іншому випадку у вас буде даремний медіа файл, що обернеться марнуванням великого простору на карті пам’яті, і ви проведете час дійсно нудно. Пошук відповідного формату для мобільного гаджета не повинен бути занадто важким. Більшість виробників телефонів на Android платформі і інших смартфонів використовують однаковий формат для відтворення відео-файлів.

Якщо ви будете шукати довго і досить ретельно, ви навіть зможете знайти сайти, які надають великий вибір мобільних фільмів з нещодавно випущеними блокбастерами, так що ви будете мати привілей дивитися фільми вашою портативному гаджеті, як тільки фільми вийдуть у кінотеатрах. Хіба це не цікаво в даний час? Ви також можете знайти сайти, які мають великий вибір незалежного кіно, щоб втамувати ваш голод до креативу, драмі і фільми, що містять глибокий зміст, але створені при обмеженому бюджеті. Так що займайте позицію в боротьбі з нудьгою і починайте заповнювати ваші нудні моменти останніми досягненнями в розвагах.

.