Майка для сну

Повноцінний сон дуже важливий для підтримки нашої пам’яті, контролює обмін речовин, а також визначає, яким буде настрій на наступний день (3-х годинний сон перед роботою буде причиною поганого настрою). Отже, якщо вам потрібен хороший сон, ви можете вдатися до звичайних систем контролю сну. При цьому спеціальний пристрій кріпиться до вашого тіла. Але гаджет може порушити ваш сон незнайомими відчуттями і видати помилкові результати.

Майка, яка контролює Ваш сон

Nyx Devices визнали це проблемою і виступили з Somnus Sleep Shirt гаджет, який дає відчуття як від звичайної майки, але в ній знаходяться тонкі і гнучкі повітропроникні сенсори, які вимірюють дихання під час сну. Пристрій SleepLogger розміром з ключ прикріплюється до маленького кишені низу майки, і може записувати дані тривалістю до п’яти ночей. Гаджет починає записувати дані з моменту прикріплення його до майці і передає дані під час підзарядки на сайт Nyx для аналізу.

В даний час винахід знаходиться на етапі тестування, але компанія націлена на випуск продукції влітку наступного року, а приблизна ціна пристрою для сну буде менше 100 доларів.

.