Кращі програми для Android

Будучи операційною системою для смартфонів, Android – серйозний суперник для інших телефонів на платформі Blackberry і iPhone. Ця мобільна платформа, що належить компанії Google, використовується відомими телефонними виробниками такими, як Dell, HTC, Samsung, Sony Ericsson і Motorola. Мобільна операційна система Android мала 25% частку на американському ринку збуту телефонів в середині 2010 року. З тих пір відсоток продажів збільшується, і в травні того ж року повідомлялося, що близько 400,000 нових телефонів з операційною системою Android активуються кожен день.

Найкращі програми для Android або п’ять корисних програм для смартфонів на платформі Android.

На підтримку безперервно зростаючому збуту телефонів з системою Android, компанія Google та інші виробники мобільних програм розробили величезну колекцію платних і безкоштовних Android додатків. Щоб встановити ці програми, Ви можете завантажити їх прямо в телефон. Або навпаки, якщо хочете заощадити плату за передачу даних, Ви можете завантажити Android програми на ваш ПК або ноутбук, а пізніше встановити Android програми на смартфон за допомогою програми Astro Download Manager. Нижче наведено кілька найкращих Android додатків, які можна знайти для свого телефону:

1. Додаток для Android: Google Docs

Це одне з кількох чудових програм для смартфонів з операційною системою Android, тому що програма дозволяє з легкістю редагувати і зберігати документи. Програма Google Docs дає можливість синхронізувати дані телефону з документами, які знаходяться на вашому профілі сайту Google. Тому можна вільно заходити і редагувати Ваші файли прямо із смартфона.

2. Додаток для Android: EzPDF Reader

Хоча це і неофіційне додаток для перегляду PDF-файлів (офіційним є від компанії Adobe), але цю програму варто завантажити в телефон і користуватися. Хоча зовнішній вигляд цього додатка такий же, як і в Adobe PDF Reader, але ezPDF Reader краще підходить починаючим користувачам через свій зручного інтерфейсу.

3. Додаток для Android: Astro File Manager

Крім допомоги у швидкій установці додатків на телефон, Astro File Manager має багатьма іншими корисними властивостями. Цей менеджер файлів функціонує як диспетчер завдань і настроювач файлів. Додаток може архівувати або розархівувати документи і прикріплювати їх до листів електронної пошти. Якщо Ви боїтеся втратити цінну інформацію на Вашому мобільному пристрої, то можете використовувати Astro File Manager у вигляді творця резервних файлів; програма виконує копіювання інформації з пам’яті телефону на карту пам’яті. Astro File Manager – як системна програма дозволяє також перевірити продуктивність операційної системи Android.

4.Пріложеніе для Android: Gmote 2.0

Загальновизнано відмінне Android додаток. Gmote 2.0 – це виправлена ​​від помилок версія попередньої Gmote 1.0. За допомогою даної програми, можна перетворити Ваш смартфон в дистанційний пульт управління і використовувати його для комп’ютера. Додаток дозволяє запускати і керувати фільмами і музикою на відстані. Крім цього, Gmote 2.0 допоможе в управлінні PowerPoint презентаціями та слайд-шоу. Ще одним плюсом поліпшеної версії цього мобільного додатку є те, що Ви можете зробити з мобільного телефону сенсорну панель управління через Wi-Fi з’єднання.

5. Додаток для Android: Google Voice

Ця програма ідеальна для ділової діяльності. Google Voice повідомить про вхідні повідомлення. Мобільний додаток також переведе в текст отриману голосову пошту. Тому Google Voice настійно рекомендовано для зайнятих підприємців і бізнесменів.

Якщо хочете щоб ми зробили великий огляд на кращі безкоштовні програми для Android, дайте нам знати.

.