IPad для людей з альбінізму

Дев’ятирічна школярка з міста Мельбурн Холлі Блай страждає альбінізму, вродженою відсутністю пігменту в шкірі, волоссі, і райдужну оболонку очей. Для того щоб щось прочитати Холлі зазвичай вимагалося дуже збільшувальне скло, так що тексти ксерокопій, що видаються вчителями, доводилося збільшувати спеціально для неї. А зараз, завдяки технічному пристосуванню iPad, майже всі проблеми, пов’язані з читанням, відійшли на другий план.

Планшет iPad від Apple допоміг дев’ятирічної дівчинки, яка страждає альбінізму.

Тепер Холлі просто доторкається пальцем до екрану, щоб перегорнути сторінки або збільшити текст. Дівчинка може довше утримувати увагу на тексті, перш ніж очі починають втомлюватися.

Звичайно, для цих цілей можна було б придбати будь-який інший планшет, наприклад, Android Tablet, але так вже сталося, що iPad від фірми Apple зацікавив Холлі та її батьків.

Мати Холлі була безмежно вдячна компанії Apple за iPad, тому вона відправила електронною поштою листа Стіву Джобсу. У своєму листі вона дякувала Стіва за iPad, який різко змінив життя її дочки. Вона не чекала відповіді, але Стів не забув відреагувати, ніж здивував своїх покупців, написавши: “Спасибі Вам за те, що поділилися зі мною своїм досвідом. Ви не заперечуєте, якщо я зачитаю Ваш лист керівництву компанії Apple?” Також він попросив вислати фотографію Холлі c iPad і підписався “З вдячністю, Стів”. Схоже на те, що Стів раніше й уявити собі не міг таких перспектив для iPad.

Дослідження показали, що у школярів з обмеженими фізичними та розумовими здібностями, в тому числі що страждають на аутизм і сліпо-глухих дітей, які користуються такими технічними новинками, як iPad, навички спілкування поліпшуються в середньому на 20 відсотків.

.