HTC і порушення патенту Apple

Схоже, що в даний час компанія HTC знаходиться в неприємному для неї положенні. Після кількох вдалих спроб уникнути судові процеси з компанією Apple тайванська фірма ОЕМ все ж отримала скаргу від фруктової компаній раніше на цьому тижні. Згідно з версією американської Інтернаціональної Торгової Комісії (ITC), на даний момент HTC порушили вже два патенти компанії Apple.

Звинувачення компанії HTC у порушенні патенту згідно з версією ITC

Якщо ви ще не в курсі подій, компанія НТС, будучи обвинуваченої у серії порушень патентів, є відповідачем перед фірмою Apple. Виходячи з цих порушень, Apple перешкоджає продажам пристроїв від HTC (тим, які порушують патентне законодавство) у Сполучених Штатах. HTC подала апеляцію в ITC, але поки не відомо, що компанія зробить на свій захист.

Якщо апеляція буде відхилена, найвірогідніше HTC доведеться йти на компроміс з Apple, яка, в свою чергу, вимагатиме значну компенсацію, якщо HTC не припинить продажу девайсів в США, що, звичайно, малоймовірно, але можливо. Але якщо Apple виграє цю справу, то у їх головного офісу в місті Купертіно з’являться можливості використовувати різні засоби проти інших підприємств, що продають іобільние пристрою в США. Ну, що ж, побачимо, чим все це закінчиться.

.