HTC EVO View 4G програми

Без сумніву, HTC EVO View 4G – багатофункціональне планшетний пристрій. Цей мобільний дівайс – це камера, плеєр, веб-браузер, система для ігор, мобільний телефон і дуже хороший органайзер. Пристрій, який може робити багато речей, не тільки зручно, але й заощаджує гроші. Користувачі HTC девайса не турбуються про багатофункціональності. Функція все-в-одному дозволяє все організовувати. Якщо користувачі зможуть оснастити HTC EVO View 4G аксесуарами, наприклад, чохлом для HTC EVO View 4G або захистом екрану під HTC EVO View 4G, то можна почати організовувати інші аспекти вашого життя.

Організаційні програми для планшета HTC EVO View 4G.

Перше, що потрібно зробити, щоб почати організовувати свій день, – це познайомитися з телефонним календарем. У календарі можна вибрати день, тиждень чи навіть місяць. Також можна подивитися свій порядок денний (“Agenda”), яка покаже список справ за розкладом. Додаток календаря дозволяє вносити до розкладу події, встановлювати нагадування, вводити опис подій і місце, де дана подія відбуватиметься. Ця програма працює, як щоденний планер, роблячи організацію свого дня надзвичайно легкою. Якщо ви вирішите, що календар – це не для вас, то на App Market є тисячі інших програм календаря.

Планшетний комп’ютер HTC EVO View 4G може також легко організувати список покупок. Навіть якщо ви дуже організовані, то дуже важко відстежити всі покупки. Майже всі рукописні списки найчастіше забуваються або залишаються вдома. Програми Out of Milk, Mighty Grocery, OI Shopping List і Grocery King допоможуть дуже легко скласти список покупок. Grocery King дуже корисний, тому що додаток запам’ятовує ціни і дозволяє користувачам зберігати подарункові карти в телефоні. Під час свят можна використовувати ці програми для списку подарунків та інших святкових необхідностей.

Якщо ви хочете залишатися у формі, то вам потрібно завантажити програму, яка допоможе вам робити це. Calorie Counter – програма, яка дозволяє вважати калорії. Вам більше не потрібно рахувати калорії, так як це буде робити телефон. Програми JEFIT Workout або GymLog – це найлегші способи організувати вашу щоденну рутину.

Можна також використовувати планшет HTC EVO View 4G, щоб фіксувати ваші випадкові думки. Нотатки – це відмінний спосіб відстежувати записані нотатки, аудіо або картинки, які ви зберігаєте у своєму телефоні. Можна також використовувати Springpad. З додатком Springpad можна зберігати рецепти, відскановані штрих-коди і навіть шукати близькі місця. Використання цих програм, а також набір вбудованих додатків EVO View, допоможе керувати та організовувати майже всі області вашого життя.

buy generic cialis online .