HTC Evo 3D і док-станція

HTC Evo 3D – це остання версія висококласного смартфона, який дуже скоро з’явиться на європейському ринку смартфонів. Ця модель мобільного телефону не тільки виграє за рахунок надлишку своїх характеристик, притаманних найкращим телефонами такого роду, але також Evo 3D має власну особливість – технологію 3D-екрану, яка подарує вам новий вимір і чудові враження від користування телефоном. При підготовці до випуску даного смартфона, компанія HTC повідомила про новий захоплюючому аксесуар – док-станції (док-станції), додає ще більшу функціональність для і так уже чудовою моделі телефону.

Компанія HTC представляє нову настановну станцію (док-станцію) для майбутнього мобільного телефону Evo 3D.

Судячи з назви, цей новий настільний аксесуар дозволить зручно розташовувати смартфон на горизонтальних поверхнях для відтворення мультимедійної інформації. Телефон Evo 3D встановлюється під невеликим кутом, щоб забезпечити найкращу можливість перегляду. Для 3D-відео це особливо важливо, так як стереоскопічний екран вимагає точного розташування, щоб посилити 3D-ефект. MHL-адаптер є новою особливістю док платформи або якщо хочете док-станції. MHL-адаптер – це нова технологія, яка об’єднує в собі функціональність micro USB і micro HDMI. Це означає, що замість двох роз’ємів, ця станція має новий єдиний формат. MHL – новий стандарт мобільного аудіо-відео інтерфейсу, тобто настановна станція може бути підключена до телевізорів і моніторів підтримує високий дозвіл для зручної синхронізації. Головним проривом даної технології є зарядка смартфона по HDMI-роз’єму, що раніше було можливим тільки через порт USB. Новий роз’єм є зворотно сумісним і може виявляти дані для передачі або визначати аудіо і відеосигнали. Передача відеоінформації є ключовою, якщо раптом ви захочете подивитися фільм на великому екрані, то новий стандарт підтримує роздільну здатність зображення 1080P, а також 8-канальний об’ємний звук.

Легко заплутатися з чудовою технологією, Об’єднаних пристроєм HTC Evo 3D, але іноді такі незначні зміни як MHL-адаптер можуть суттєво змінювати хід справи. Згадавши те, що у продажу з’явилася вражаюча новинка, вона відразу ж без сумнівів завоює вашу увагу. Що стосується екрану, то смартфон Evo 3D оснащений величезним дисплеєм з діагоналлю 4,3 дюйма. Екран такого розміру не тільки чудово підходить для перегляду мультимедійного контенту, але також допомагає посилити 3D ефект телефону. Якщо Ви бажаєте подивитися власне відео на цьому телефоні, то технологія відео захоплення у форматі 1080P забезпечує неперевершену якість. Якщо хочете застосувати 3D-дисплей, то якість відео трошки погіршується, але все ж можна досягти задовольняє формату 720P.

Перша згадка про смартфон HTC Evo 3D багатьох розбурхало. Якщо брати до уваги гаджет – чудову настановну станцію, яка покращує привабливість телефону, будучи стильним і функціональним аксесуаром, то ця станція також посилить загальний враження від телефону HTC Evo 3D.

.