Годинники шпигуна

Ви коли-небудь замислювалися, що означає бути шпигуном? Хоча ECWOX не можуть забезпечити вас повним набором шпигуна, вони, як мінімум, представляють вашій увазі годинник, які здатні таємно знімати приховане відео. Їх остання пропозиція – шпигунські годинник “Elegant” – виглядають зовсім не погано і маскуються під звичайні наручні годинники. Одягніть їх разом з костюмом, і ніхто не зможе запідозрити, що на вас саме “шпигунські” годинник.

ECOWX представляють годинник шпигуна “Elegant”, здатні знімати відео формату 720p.

Згідно з рекламою, годинники здатні знімати 720-піксельні відеоролики, хоча всі інші характеристики не представлені. Невідомо, чи відбувається запис на карти microSD, яким чином передається відео, записується чи звук та інше. На нашу думку, це незвичайний годинник шпигуна, привабливі для колекціонерів забавних і унікальних гаджетів, хоча ми зовсім не пропонуємо вам виходити в світ і намагатися шпигувати за допомогою цих “годин шпигуна”.

Шпигунський годинник імовірно водонепроникні (цікаво, чи вони знімають відео також і під водою?). Годинники будуть випущені в чоловічому та жіночому варіантах. Ніякої інформації про наявність або цінах немає, проте незабаром шпигунські годинники плануються до виходу в Кореї з подальшим пропозицією продажу по всьому світу.

.